Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem biztos hogy jó kategóriába teszem fel a kérdésem, de ezt találtam legközelebbinek a témához bocsi.

Tehát bele is kezdenék.

3 éve jár a gyerekem egy általános iskolába. Ez a 3 év alatt, háromszor is jelentettek a szülők(2-3 szülő) családsegítőnél, gyámhatóságnál alaptalan vádakkal.(miszerint veszélyezteti a társait, veri, fenyegeti) ez miatt nem győzünk konferenciákra járni. Aminek mindig az a vége hogy alaptalan, jogtalan vádak és mindig lezárják az ügyet. De aztán újból előveszik mert megint jelentenek, aztán megint lezárják. Természetesen a gyerekem tanárjai teljes vállszélességel kiállnak a gyerekem mellett, és elmondják minden alkalommal hogy ezek hamis vádak. Ezek a szülők egy esetben sem keresik meg sem a tanárokat sem engem, hogy bármi problémájuk lenne, csak szimplán rosszindulatú leveleket adnak be a családsegítőbe és a gyámhatóságra. Segítségeteket szeretném kérni hogy mit tudok ez ellen tenni? Arcukat-nevüket nem vállalják, nem tudom melyik szülőkröl lehet szó, tehát beszélni sem tudok velük. Feljelenteném őket, de így mégis kit jelentsek?

Kérlek titeket ha tudtok valami jó megoldást erre, segítsetek. Köszönöm szépen.


márc. 14. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!