Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen esetben tenni?

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
16 éves, 10 osztályos tanuló vagyok. Szakmára jelentkeztem(cukrásznak). Amióta külső gyakorlati helyre járok, sajnos más lett minden. Ugyanis az első időszakokban nem ment a gyakorlat, így sajnos lemaradtam, és azóta csak romlik a helyzetem a gyakorlati helyen. Önbizalmam semmi, ha hozzáérek bármihez az pillanatok alatt elromlik. Minden ilyen héten, amikor gyakorlatos hetem van, gyomorgörccsel kelek, és fekszek.

2018. dec. 16. 23:09
 1/3 anonim válasza:
100%

Kérd meg egy osztálytársad, hogy segítsen.

Vagy mondd el az oktatónak, hogy úgy érzed le vagy maradva, segítsen felzárkózni.Esetleg hamarabb mész, tovább maradsz.

Mindenképp kérj segítséget.

2018. dec. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahogy az első írja. Ha segítség nélkül nem megy a felzárkózás, mielőbb kérj segitseget, mert így folyamatosan nagyobb lesz a lemaradás, ami végül behozhatatlan lesz.
2018. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De mi nem ment ?
2018. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!