Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha a tanár nem adja meg...

Hogyha a tanár nem adja meg 4.50től az 5-öst, mit tudsz csinálni? Úgy értem, hogyha azt mondja, hogy csak 4.70től kapsz 5-öst, 4.51re még nem adja meg.

Figyelt kérdés

márc. 17. 21:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10-es: Köszi
márc. 18. 16:56
 12/13 ÉrettFfi válasza:
41%
Gratulálok a 10-es válaszolónak. Már leírva is szép az amit sok riporter riport alany képtelen kimondani. Pl. 100,6 (százegészhat) és nem mondják ki, hogy tized. A től utal rá, hogy úgy kell olvasni tizedtől és nem 1,8-tól.
márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ÉrettFfi válasza:
A kerekítésről a történetem. három ötös két négyes ami lehetett volna aláhúzott ötös mert piti hiba volt mindkettő esetben. Nem feleltetett az ötösért gondoltam tiszta ügy. Aztán láttam félévkor négyes vagyok. Megkérdeztem az ofőt mi a véleménye. Nem reagált rá de onnantól végu hármas voltam a szakmukásképzőben matekból. Estin éretsségiztem ahol a tudatunkba vésték papíron nekünk is lesz érettségink de azért ezzel továbbtanulásra ne gondoljunk. Amúgy sem tengett túl az önbizalmam de úgy alakult, hogy felvettek egy műszaki főiskolára gépész szakra. Nos az első félévet 25-30%-ban éltük túl, mert a matematika erősen ritkította a továbbhaladást. Két négyes volt az évfolyamon. A másik a enyém mellett egy matek fizika szakos gimiből jött srácé volt. Ilyen erős volt a szakmunkásképző ahol csak hármas lehettem mert kölcsönösen utáltuk egymást a tanárral. Később tanár lettem és a beírt jegy értékéről tanárként is tapasztaltam mennyire nem objektív. Volt egy vidéki településről jött tanuló akinem a nyolcadikot nem lett volna szazbad elvégeznie mert a tudása a nullához közelített de négyese volt nyolcadikban matekból. A közokirat hamisítás speciális esete volt a bizonyítványa. Az osztálytársa a város legjobb matetanáránál hármassal végzett nyolcadikban pedig egy okos jótanuló volt. Na a városban ms sikolában sem volt jellmző a tudás alulértékelése sőt a tudás sem volt akkora mint attól a tanártól kikerülő diákoké. Sajnos sok szélsőséget hall és tapasztal az ember.
márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!