Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni abban az...

Mit lehet csinálni abban az esetben, ha direkt ki akar cseszni velünk egy tanár?

Figyelt kérdés
Írtunk egy jó kis zh-t. Több feladatbak jónak kell lennie. Van pár kidolgozott mintapélda amit a tanár rakott fel. Ugyan az volt az egyik feladat mint az egyik mintapélda és nulla pontot kaptam rá. Írtam neki emailt és ott meg akarta magyarázni hogy nem ugyan az a két feladat azért lett nulla pontos. Írtam egyet a kollégájának. Ő is állítja, hogy ugyan az a két feladat. (nagyon egyértelmű amúgy) most emiatt bukok meg egy tárgyból. Nem tudom kihez forduljak. Emiatt a tanár miatt sajnos rengeteg tehetséges ember hagyta ott az egyetemet. Egy végtelenül rosszindulatú emberről van szó. Én mindig azt mondom, hogy azt kapjam amit megérdemlek, de azt kapjam meg! A tanszék vezetőt nem érdekli a dolog, nem tudom kitől kérhetnék segítséget. A jövőm a tét, harcolni fogok érte minden erőmmel, csak egyedül a tanárral szemben nem tudok mit tenni. Kihez fordulhatnék?
2021. máj. 15. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már beszéltél a megfelelő emberrel, akit -mint állítod- nem érdekli a dolog. Sajnos nem írtad le, hogy hol tartasz az egyetemen, de ha első éves vagy akkor lehet jobb lenne váltani ( nem tudom mennyi eséllyel fog még tanítani téged ez a tanár). Egyébként nem maradt semmi csak a pótvizsga, nagyon sajnálom. Én is átéltem hasonlót, nem lehet mit kezdeni vele, az élettől majd visszakapja vagy lehet, hogy az élet már le is győzte és most másoknak próbál keresztbe tenni. A legfontosabb, hogy az önbizalmadat ne veszítsd el emiatt, azért csinálja, az egyetemi jegyek senkinek sem számítanak a munkaerő-piacon, csak túl kell élni. Kitartást a továbbiakban.
2021. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnál még emailt: dékánnak, szakfelelősnek [ha tudod ki az a szakodnál, de ez kideríthető], diákönkormányzatnak esetleg?

Nyilván a rektornak is, de annak van a legtöbb dolga, úgyhogy az nagyon esélytelen.

2021. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Benyalni neki. Nálam ez bejött.
2021. máj. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit,engem annak idején meg is buktatott matematikából .

Ez van pótvizsga,egész nyári tanulással,majd folytattam az iskolát .

2021. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!