Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha visszaveszik a diákomat...

Ha visszaveszik a diákomat kiiratkozásnál állítanak ki valamilyen igazolást, amely érvényes október 31-ig?

Figyelt kérdés

Egy nappali technikusi képzésről szeretnék kiiratkozni, mert beadtam a jelentkezésemet egyetemre, ahová garantáltan fel fognak venni, viszont nem hiszem, hogy lenne időm és kedvem egyetem mellett még egy évet technikumba járni. Viszont szeretnék diákmunkát továbbra is vállalni. Nem tudom, hogy kiiratkozásnál elveszik-e a diákomat és helyette állítanak-e ki valamilyen igazolást, amely továbbra is érvényes október 31.-éig?

Válaszotokat előre is köszönöm!


márc. 26. 09:52
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
100%
Miért kéne igazolás?
márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Diákmunkához lenne rá szükségem.
márc. 26. 10:17
 3/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
55%
Diákmjunkára diákok mehetnek kisfiam. A jogviszonyod megszűntetése után nem vagy az. Tehát miről kéne igazolás?
márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Egyik volt osztálytársam még régebben azt lépte meg, hogy kért jogviszony igazolást, azt kiadták neki, azt leadta a munkahelyen. Utána kiíratkozott.

Hogy mennyire vált be mennyire nem azt nem tudom. Ezzel ugye van egy olyan probléma, hogy a cég az adók miatt tud diákmunkán alkalmazni, ha nincs élő jogviszonyod, akkor ugye az már más adó kategória, más foglalkoztatási kör.

Ha nem vagy diák akkor hogy mehetnél diákmunkára??

Rendes munkakörben ugyan ezek nem foglalkoztatnának?? Igaz, hogy az akkor kevesebb pénz, de amit mondtál az nem járható út.

márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de miért állítanának ki róla papírt ha kiiratkozas után nem leszel diák?

Iratkozz ki augusztus legvégén (amikor már biztos, hogy felvettek)

márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!