Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmunkás iskola után van...

Szakmunkás iskola után van aki tovább tanult és elvégzett mondjuk főiskolát? Sikerrel járt?

Figyelt kérdés

Ez lenne a célom. Szakmunkás végzettségem van,egyetemre szeretnék menni. Van olyan köztetek aki hasonló képpen járt már?

Ha igen,mit végeztetek utána? Én hegesztő vagyok,gépész mérnökit tervezek.



márc. 28. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem. Pincérnek tanult, és sportmenedzser lett belőle, azóta is a sportból él. Kissé későn érő típus volt, érettségire jött rá, hogy ő érti a matekot, meg érdekli a történelem, és onnantól már sima liba volt a tanulás.
márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Reális. Érettségire nagyon nyomd meg a matekot, fizikát, akár magántanárral is.

Sok sikert!

márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Hegesztő vagyok, már 25-éve szerintem többre mész egy IWS-diplomával.

Hozzá egy angol nyelv tudás és rendben is vagy persze te tudod.

márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szakmunkás iskola ugye nem ad érettségit, szóval estin kell elvégezni munka mellett, ahhoz, hogy felvegyenek. Ezért nem nagyon reális sajnos. Ennek ellenére sokan megcsinálták, akár nagyobb szó, mint aki gimnáziumból érkezett egyetemre.
márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én szakmunkásból indultam ahol hármas voltam és érettségi egyetemre mentem idén végzek és 4-es átlag feletti vagyok minden félévben.
márc. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok gépész szakrol mentem bölcsészetre.
márc. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán kivitelezhető. Kell egy érettségi és utána mehetsz is. Kitartást és sok sikert!
márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!