Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány megszerzése...

Jogosítvány megszerzése kinek, hogy ment?

Figyelt kérdés

Milyen nehézségeitek voltak?

Esetleg rossz, kellemetlen élmények?

Milyen volt az oktatótok, hogy ment vele a tanulás?


Én most állok forgalmi vizsga elött és kettős érzéseim vannak és voltak is az egésszel kapcsolatban.

Valamiz mindig hibázok, nem veszek észre, rosszul csinálok vezetés közben.

Sikerült egy olyan oktatót kifogni aki nem igazán a szívem csücske.

Egy idős bácsi aki egyébként jól oktat, jól magyaráz, de nagyon nyers a stílusa, több hiba után már kiabál.



ápr. 2. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden vezetési órára gyomorgörccsel mentem. :D Nem maga a vezetés miatt, hanem mert féltem a hibázástól és hogy az oktató lecsesz. Végül elsőnek átmentem a vizsgán, de pl. a vizsga előtti utolsó órán extra mennyiséget hibáztam, egyszerűen aznap nem ment semmi, de vizsgán még is hiba nélkül átmentem, szóval azért összeszedtem magam. Ne kattogj azon, hogy szoktál hibázni, szerintem mindenki hibázik a vezetési órákon, ha csak minimálisan is. Nem csoda, nem elég 30 óra ahhoz, hogy valaki profi legyen.
ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Megbeszéltem az oktatóval hogy papírozza le az órákat mint ha tényleg vezetnék és ugyanúgy kifizetem az órákat mint ha részt vennék rajtuk de semmi kedvem nincs az életemből 30 órát erre pazarolni, mikor senior full-stack fejlesztő vagyok 14 000 forintos órabérért contractori szerződésben. Összesen 2 órám ment el a jogsi megszerzésére, az egyik amikor ezt megbeszéltem a másik amikor vizsgáztam, ott szépen megkentem a vizsgabiztost és elsőre meglett a vizsga. ;)
ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
McKenna
ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!