Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell érettségire tanulni?

Hogyan kell érettségire tanulni?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem. Matekból és nyelvekből már egész jól állok, de a töri és a magyar egyszerúen nem megy. Eddig minden témáról össze vissza tanultam, és elég nagy káosz van most bennem. Van valahol olyan oldal, ami összeszedve leírja az összes témakört ami kell ezekből középszíntű érettségire, hogy végig tudjak haladni sorban és ne maradjon ki semmi, vagy az az egyetlen megoldás, hogy 9-től előszedem az összes könyvet és bemagolom az egészet? Mert eddig nagyon össze vissza tanultam, és nem tudom, hogy egyáltalán milyen témák kellenek még, vagy hogy kellene hozzákezdeni?

ápr. 7. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor tételeket nézd át
ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!