Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 17 fiú vagyok. A nagyszüleim...

17 fiú vagyok. A nagyszüleim nem adnak semmi pihenést a nyári szünetben. Minden nap dolgozni, tanulni kell az érettségire. Mégis mikor pihenjek, ha nem nyáron? A mama többször is benyit a szobába ahol tanulok kíváncsi tekintettel, hogy "tanulsz-e"?

Figyelt kérdés
szerinte mit csinálnék??...
2023. júl. 4. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mármint a jövő májusi érettségire kell máris tanulnod? Annak aztán semmi értelme nincs. Nem normálisak...
2023. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igyál közben sört. Valamit valamiért!
2023. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Dolgozni mit kell? Mert azt megertem, ha kell nekik segitseg.

De magyarazd el nekik, hogy most felesleges az erettsegire tanulni, arra boven lesz idod ev kozben. Max. ajanld fel, hogy az utolso szabad hetet tanulassal toltod (persze annak sincs ertelme, de hatha megnyugszanak tole)

2023. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Érettségi anyag nagy része végzős évben aktuális. Maradékot miből kéne tanulod? Ott vannak veled a tankönyveid?
2023. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Lehet tanulni, de mértékkel. Meg lehet tenni, hogy pl. naponta két órát tanulsz.


De többet nem pazarolnék erre a kérdésre, mert gondolom, ez is csak egy újabb kérdés, ahol a kérdező eltűnik, és semmit nem válaszol.

2023. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
17 éves vagy és nyár van. Mégis mit keresel a szobádban? Menjél, éljél, bulizzál, csajozzál, csavarogjál.
2023. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5, én nem olyan embertípus vagyok. Köszönöm a válaszokat. Nagyszülőkkel élek, a mama egy szigorú ember. Tegnap elmentem tejfölért a boltba, és mondta, hogy fél óra múlva legyek otthon a tejföllel. Picit később értem haza, és máris leszidott, hogy mi tartott ennyi ideg, hol voltál?
2023. júl. 4. 12:51
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
A mamaaa... ❤
2023. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez alapján kontrollmániás nagyszüleid vannak. Ez nehéz ügy, mert nagy eséllyel nem változnak.

Nem tudom, mik a terveid a jövőre nézve, de ha továbbtanulsz, menj minél messzebb! Semmiképp se járj olyan felsőoktatásba, ahova bejárhatsz.

2023. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy naluk?
2023. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!