Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a baja a gyerekkel vagy...

Mi a baja a gyerekkel vagy tanárral . MEG; szülö vagy igazgatóval? Lent van

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy félévkor 4-5osztályzatott zárta

Mondom 4,5 volt átlaga

Félév végén meg 1félévóta 2, 1,4, 2, 3, 4,jegyet kérdezem a gyereket hogy mi van veled

Ö nem tudja mert tanártól 4 4 5 kapott -mondta a gyerek

3be van irva a. 2, 1,4, 2, 3, 4, 1,5 is be van irva

Bemegyek a suliba hogy beszéljek mégis mi a helyzett


És ja a másik gyereknek irta be a jegyet

Akkor már értem de nem lehet kitörölni?kérdezem

Már meg sem kerdezem:

Ö meg mit kapott? 0?január tól márciusig volt


Ha nem érti ezt megyek igazgatóhoz

4,5 gyerekemet lerontja a jegyet? 2,5re


Legdurva volt amit kaptam az igazgatótól:

Mármint az igazgató hogy mennyjen kollágával szemben

hogy most rugassam ki ?- mondta igazgató

-keresek 1 ujat

Nem -mondtam-vannak fegyelmi vagy megrovás 2db fegyelmi után kirugás

Szerinted ez normális igy elvigyem 1 másik suliba?



máj. 26. 21:37
 1/10 anonim válasza:
100%
Ezt nem értem
máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Össze vissza beszélsz. Írd le normálisan és érthetően, mert ebből a katyvaszból semmit ne érteni.
máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%
Ha jól értelmezem a gyerek 4,4,5 osztályzatot kapott, de nem ez került beírásra, mert másik gyerekhez írta be a tanár. Így 2.5 lett az átlaga és az igazgató sem csinál semmit a tanárral, hogy elrontotta. Vagy rosszul értelmeztem a kérdést?
máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Barátom (Barátnőm)! Erre azt tudom mondani az itt leírtak alapján az a gyerek ugye a Te gyereked? Ettől kezdve ne a tanárokon és az igazgatón keresd a probléma megoldást.
máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az anyanyelved?
máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

5


Feltehetőleg magyar. Akinek csak magával a nyelvvel van baja, az nem így ír.

Ha meg engem kérdezel, tuti magyar, mert olyan kötőszavakat(?) használ, amiket olyanok nem szoktak, akik csak éppen tanulnak egy nyelvet.


kérdező

Ha az a helyzet, amit a 3-as vázolt, első körben a fenntartóval kell fenyegetni az igazgatót, a másodikban meg tényleg hozzá is fordulni.

máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha felnőtt létedre az íráskészséged az analfabéta szintet verdesi azok alapján amit a kérdésben produkáltál nem teljesen mindegy hogy hanyast kap a gyereked? Úgysem lesz belőle agysebész se űrrakétamérnök mert genetikailag korlátolt. A gyári operátori pozikhoz pedig nem kell színötösnek lenni.
máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kitörölték végül a tévesen beírt jegyeket, nem?

Akkor miért vinnéd másik suliba?

De ha át is viszed: honnan veszed, hogy ott majd sose fordul elő ugyanilyen, vagyis egyszerű adminisztratív hiba?

Te talán tökéletes vagy? (Ja, nem, nagyon látjuk, hogy nem. :D )

máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

8-as!

A gyerek sorsa múlik a beírt jegyeken.

Ez gondatlanságból elkövetett okirathamisítás.

Nem lehet félvállról venni.


A többiek megjegyzéseire pedig azt tudom mondani, hogy sok tudósnak, zseniális, művelt művésznek nagyon egyszerű szülei voltak.

A körülmények sokat számítanak, nem csupá a genetika.

Lehetsz te ezer dolog iránt fogékony, tehetséges, ha ingerszegény környezetben nősz fel és nem lépsz kinonnan.


Ez a gyerek jó tanuló. Téves adminisztráció miatt félresiklathatta volna az idióta tanár a gyerek dirsát. Sehova nem vették volna föl!

máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A gyerek sorsa múlik a beírt jegyeken.

Ez gondatlanságból elkövetett okirathamisítás.

Nem lehet félvállról venni.

...

Ez a gyerek jó tanuló. Téves adminisztráció miatt félresiklathatta volna az idióta tanár a gyerek dirsát. Sehova nem vették volna föl!"


Na, most akkor gondatlanságból elkövetett okirathamisítás vagy téves adminisztráció? :DD


Téves adminisztráció. Ennyi. Nem kell felfújni. Kommunikálni kell, ki kell javítani az adminisztratív hibát és kész.


De még ha nem javítanák ki, akkor sem azon múlna a gyerek sorsa, hogy milyen jegyek vannak a nevéhez beírva! :D

máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!