Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Anyukák mit tennétek a helyemb...

Anyukák mit tennétek a helyembe az igazgatóval?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 éves első osztályos. Mozgékony, pörgős igaz nem egy minta diák, azért szokott rosszalkodni. Most pénteken osztálykirándulas lesz és közölte e-mailben az osztályfőnök, hogy rossz magatartása miatt az igazgatóval úgy döntöttek az én gyermekem nem vehet részt a kiránduláson. Hallott már ilyenről valaki, hogy emiatt egy diák nem mehet osztálykirándulásra? Hozzá teszem nem csak az én fiam rosszalkodik az osztályban, de a többi "rosszalkodó" ugyan úgy mehet. Vélemények? Köszönöm 28 éves anyuka.

2021. máj. 31. 21:02
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%
Elkezdenek gondolkodni, hol rontottam el a gyermekem neveleset, es nem masokban keresnem allandoan a hibat.
2021. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen jogos, hogy ha különösen nehéz természetű a gyereked bent az iskolában, amit ugye te nem látsz, akkor mondjuk a tanár megtagadja hogy felelősséget vállaljon érte.


Egyrészt inkább gondolkodj el azon, hogy mit rontottál el, hogy idáig fajult a dolog, másrészt lehet hogy pont ez hiányzik a fiadnak. Ha rosszalkodik, nincs kirándulás a barátaival.


Ha más nem, jelentkezz felügyelő szülőnek az osztálykirándulásra (nálunk is volt ilyen anno, hogy 2 extra szülő csatlakozott, hogy segítse a tanárokat 32 gyerekkel).


Így megígérheted, hogy a fiadra majd felügyelsz te.

2021. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
23%

Én ilyenről még nem hallottam

és ledöbbentem. Hogy lehet valaki ilyen gyerek utáló?

Még kiskoromban a legrosszabb osztály aki kitört egy ajtót például meg ilyesmi nekik is járt osztálykirándulás!

Szerintem valaki nagyon nem kedvel téged pedig szerintem nincs rá oka.

Az az illetőesetleg jó kapcsolatban van az osztályfőnökkel es az igazgatóval. Jaj de rossz!

2021. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

#2,#3 köszönöm

Itt az is probléma, hogy a férjem is oda járt akit ki is rúgott az igazgató. Ezek mellett roma származású a fiam igazgató pedig köztudottan rasszista...

Biztos nem én vagyok a legjobb anyuka de próbálok a fiamért mindent meglenni! Ha rossz akár itthon akár az iskolába ugyan úgy megkapja a büntetést, nem kenyesztetem el!

Kiranduláson mikor én voltam gyerek nálunk is volt felügyelő szülő, de nekem ezt fel sem ajánlották....

2021. máj. 31. 21:16
 5/59 anonim ***** válasza:
87%
Ha a fiad ön és közveszélyes, akkor ez van, az iskolában kevesebb hülyeséget tud csinálni, mint egy kiránduláson.
2021. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
96%
3as ezen nincs semmi megdobbento, anno a mi osztalyunkban is volt egy fiu, akit nem vittek osztalykirandulasra. Pedig az mar volt vagy 15 eve.
2021. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
#6: az hogy rosszalkodik az nem azt jelenti hogy ön és közveszélyes! Nem azért írtam ki a kérdést hogy ki legyen forgatva!!!
2021. máj. 31. 21:20
 8/59 anonim ***** válasza:
91%
Iskolat valtanek hogy tiszta lappal indulhassatok.
2021. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
90%
Hát de valamiért csak nem viszik. Gondolom, hogy nem ő az egyetlen cigánygyerek ott. A többit se viszik? Apuka is szép lehet, hogyha képes volt kirúgatni magát általános iskolából. Ne legyél ennyire szemellenzős meg elfogult. Ha nem tud viselkedni, akkor inkább igenis szállj magadba. Meg váltsatok iskolát jövőre. Nyáron meg kapd rendbe a kölyköt, mert ez elég szégyen. 7 éves és már itt tartotok. Egy kis önkritika rád férne, mert most bszod el a gyerek jövőjét, ha nem fogod meg.
2021. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
96%
Ha valakit kirúgnak az iskolából akkor elég komoly gond lehet a gyerekkel...most a tanár és az igazgató nem akarja vinni a fiatokat, miközben szerinted csak "rosszalkodik".. hát én azt gondolom, hogy itt nem a tanár és az igazgató döntésével van a baj,hanem a te fejedben van gond, hogy nem látod tisztán milyen a gyereked. Nyilván az apja is "csak rosszalkodott" azért rúgták ki. Kirúgták, te ezt felfogod?!
2021. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!