Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek Halloweenkor?...

Németh Gréta kérdése:

Mi legyek Halloweenkor? Valami rémisztő kéne!

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Maria Geronazzo :D
2010. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél egy nagy fehér lepedőt, a szemednél és a kezednél vágj lyukakat. Sötétedés után menj ki egy forgalmas temetőbe, bújj el, és időnként „HÚÚÚ” felkiáltásokkal jelenj meg az emberek közt. Vagy egyszerűen csak sétálj gyertyával a kezedben sátáni kacajt hallatva, valahogy így: HÚHÁHÁ!
2010. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Az utóbbi jó ötlet, bár én a temetőben most békén hagynám az embereket, nem ezért mennek oda! Az utcán viszont jó poén lehet olykor KICSIT ráijeszteni egy-egy emberre, de csak kicsit, nehogy hatalmas taslit kapj érte :) Ha többen vagytok, többen is "szellemeskedhettek"... amúgy én tuti töknek öltöznék be :D:D
2010. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
Nézd meg a South Park Hallowen részét.Cartmen beöltözött Adolf Hitlernek.
2010. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudom hogy későn írok, de talán jövőre még jó lesz. szerintem freddy krueger-nek
2010. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!