Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi leszel halloweenkor? :D

Mi leszel halloweenkor? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
37%
Magyar leszek és nem majmolok amerikai ünnepeket.
2011. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
90%
napter
2011. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
73%
Nem amerikai ünnep!Nagyon sok országban Halloweeneznek az emberek.Szerintem nagyon szórakoztató , a gyerekek imádják.Egyébként egy ősi kelta ünnep az hogy régebben miért nem terjedt el Magyarországon azt nem értem.
2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
23%
Nem szoktam Halottak napja előestéjén bulizni ... és nem tartok meg angolszász ünnepeket
2011. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
64%

"Viccet félretéve. Nem leszek semmi MERT MAGYAR VAGYOK, nem pedig idióta amerikai f@sz."


Nem az USA-ból ered a halloween.Amerikai f_sz?Szerinted hülyék az amerikaiak?Mert szerintem mi vagyunk a hülyék hogy ennyi pénzért dolgozunk

2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
28%
Én egy 21 éves egyetemista leszek, mint ahogy most is az vagyok, és nem tartok meg egy ilyen giccses import ünnepet.
2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
69%
Én civil magyar ember leszek aki a barátnőjénél fog eltölteni egy estét :)
2011. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 WorfHadnagy ***** válasza:
80%

Nem értek egyet az amerikai f@szozókkal.

-Kelte ünnep. (Ha jól tudom, a kelták a mai Anglia környékén éltek).

-Az amerikaiak közt is elég sok okos, normális ember van, ami a magyarokról már nem nagyon mondható el.

-Ha a nagy metálrajongók verik a mellüket, hogy ők igen is magyarok, akkor a vikingmetálról pl. leszokhatnának.


Sz'al... Nekem nincs lehetőségem beöltözős bulikba mászkálni. Amúgy a szörnynek öltözés régen (a magyaroknál is) azt jelentette, hogy aki beöltözik, elrejti evilági személyiségét, kapcsolatba lép a szellemvilággal. Nem magyar szokás... Hogyne! Táltosaitok se voltak, mi, pörköltzabáló földi fattyak! :-@


Amúgy... Tisztelem az olyanokat, akik mulatnak, isznak halott őseik emlékére. (Biztos jobb helyre kerültek, megérdemlik, hogy az élők őket ünnepeljék, mindegy, milyen formában). Nagyon nem érdekel, ha kárörvendő beteg f@sznak tartotok, de ez a véleményem.

2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 WorfHadnagy ***** válasza:
73%
*Kelta.
2011. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
79%
Az leszek halloweenkor, amit majd kitalálok, abban az esetben, ha meghívsz a halloweeni bulidba.
2011. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!