Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanár egy iskolán kívüli...

Egy tanár egy iskolán kívüli dolog miatt szívat. Jó hibás vagyok, de azért még sem kéne ennyire pikkelnie! Hogy lehetne kiengesztelni?

Figyelt kérdés
(Amúgy férfi)
2009. jan. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

először is meséld el hogy mi a baja veled.

Attól függ mennyire súlyos.

Kérj bocsánatot meg ilyesmi.

2009. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy mi történt, és hogyan javíthatnád ki.

Ha nem akarja - ha csak büntetni akar - akkor menj el az igazgatóhoz. De ne ezzel kezdd.

2009. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elég súlyos... a neten mindenféle elég durvát írtam róla és hülyevoltam és a nevét odaírtam, és gondolom beírta a keresőbe a nevét és megtalálta... És szóvá is tette órán...
2009. jan. 8. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye levetted azóta? Ha nem tudtad magadtól, akkor írj az üzemeltetőnek.

És beszéld meg vele, hogy megbántad, és nem teszel többet ilyet.

2009. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerencsére sikerült leszednem...de az a gáz, hogy nem nagyon akarom szóbahozni, mert lehet hogy már kezd nem is gondolni rá, erre meg én elkezdek vele dumálni...
2009. jan. 9. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
emlékszik rá, hidd el! Nálunk is volt ilyen és a tanárunk szinte mindig amikor szóba került az egyén órán akkor elmondta midnennek a háta mögött. Szal emlékeznek rá.
2009. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!