Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aupair: Anglia, vagy Németorsz...

Aupair: Anglia, vagy Németország? Esetleg hova máshova?

Figyelt kérdés
Hova érdemesebb?? angolt és németet tanulok.
2010. nov. 7. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj mindkét helyre. Előbb a németekhez, aztán meg az angolokhoz. Mondjuk a sorrend az én sorrendem és csak azért javaslom, mert így nem esel abba a hibába, amibe én estem, hogy miután megtanultam angolul, már a francia családom is folyton angolul akart velem beszélni és így alig tanultam meg franciául.
2010. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte bárhova mehetsz, attól függ a család milyen beállítottságú. Én angolul beszélek, és a németek többnyire németül beszélőeket várnak, ezért egyértelműen Angliába mennék, de más országoktól sem zárkózom el, ahova angol vagy minimális francia tudást várnak. Szerintem abszolút rajtad és a családokon múlik, amelyek szimpatikusak
2010. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!