Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország vagy Anglia?

Németország vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Melyik országról van jobb véleményetek?
2011. okt. 24. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tudsz németül és van egy jó szakmád akkor németország.
2011. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

de ha angolul akkor viszont anglia

angilában szeretik a turistákat meg ha ott tanul valami külföldi de a küldföldi munkaerőt viszont már nem / de azt szerintem máshol se nézik jó szemmel/ németo.ról nem tudok mit mondani

elhelyezkedés egyik országba se lehetetlen úgy gondolom

2011. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

német o ha dolgozni akarsz ha csak turista akkor mind1



angliában útálnak már mint a ......

2011. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem mindkét országban, és személy szerint nekem Németország jobban tetszik. (Jelenleg is itt élek.)


Anglia sem rossz munka szempontjából, de én nem éreztem magam jól ott. (Pedig ott sem kerestem rosszul.)


Az a tapasztalatom, hogyha hosszútávra tervezel külföldi létet, akkor Németországba menj(már ha beszélsz németül!). Rövidtávra Anglia is megfelelő hely lehet, de én egy idő után már rosszul voltam az országtól.

2011. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
németország ha családdal akarsz menni
2011. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Németország jobb, de a legérdemesebb Magyarországon maradni. Lehet, hogy itt kevesebb fizetést kapsz, de legalább mindenki az anyanyelvedet beszélni, nem vagy "Scheisse Auslander", általában kedvesek az emberek, jó időjárás van és viszonylag erős a szociális háló. (Németországban is erős, csak nem külföldiek számára)
2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
29%
menekülj amíg csak tudsz, mindegy az mind2 ország jobb ,mint a magyar,
2011. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves 10-24 18:06-kor választ adó. Szeretném megkérdezni, hogy miért undorodtál meg Angliától vagy az itteni emberektől? 3 hete élek a párommal UK-ben, Witney-ben és sajnos az emberek hozzánk való állásával kapcsolatban jókat nem tudnék mesélni. Mi bajuk az angoloknak? Miért ilyen ellenségesek a külföldiekkel és miért ennyire lusták??? Nem szeretnek dolgozni... mindent a külföldivel csináltatnak meg. Ezt el lehet viselni hosszabb távon? Válaszodat előre is köszönöm. (Ny)
2011. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Angliában,Witneyben élek 3 hónapja.A munka itt is nehéz, de ha választani lehet inkább itt maradok... Persze az angolokról megvan a véleményem, de legalább megfizetnek
2011. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Én is Witneyben élek:)
2011. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!