Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoktak külön törire járni?...

Szoktak külön törire járni? Nem korrepetálás, csak érdekel a tantárgy.

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne. Ha érdekel még tanárt is tudok. Olyanokkal szívesen foglalkozik, beszélget akiket tényleg érdekel.
2009. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

szia!

én abban a szerencsés helyzetben voltam,hogy az iskolám maga biztosított minden egyes tantárgyból úgy nevezett emelt szintű különórákat,amelyek még az órarendbe is bele voltak építve.nekem nagyon jó történelem tanárom volt,aki külön foglalkozott az óra keretein belül,az érdeklődőbekkel,de még arra is maradt ereje,hogy mindenkit fölkészítsen az érettségire.ha kevésnek érzed az órai anyagot,és nem jönnek be az ajánlott könyvek menj el,de idős tanárhoz menj,mert az azért többet tud tanítani,mint ami a tankönyvben van...

2009. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!