Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szaktanári figyelmeztetés -...

Szaktanári figyelmeztetés - para?!

Figyelt kérdés

Nos. Énekből kaptam egy szaktanári figyelmeztetőt, mert elővettem a telefonomat megnézni, hogy hány óra van. Nos, ezt beleírják a bizonyítványba? Vagy ez ront a továbbtanuláshoz?

7.-es lány vagyok.:/


2011. okt. 27. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

úristen milyen suliba járhatsz!:D

amúgy nem emlékszem hogy nekem benne lenne a bizonyítványomban a figyelmeztetés, de abszolút nem ront a továbbtanuláson.

Mert ha bele is írnák akkor is hátulra a szöveges résznél lenne,amit ugyebár nem kell lefénymásolni az egyetemnek

ez egy olyan ártatlan dolog hogy nem érdemel írásban figyelmeztetést amúgy!!!nevetségesek néha a tanárok

2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23%
hát a legjobb suliktól sztem búcsúzz el...
2011. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beírva sehová, hanem a magatartáshoz kevesebb lesz beírva. Semmit nem jelent, én is kaptam általánosban. Sőt, 2-3 éve középiskolában is kaptam osztályfnökit. Nem történik semmi.
2011. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
No Para. :DD Nekem 6,azaz HAT figyelmeztetőm volt hetedikben. Nyolcadikban egy,és az összes helyre felvettek amiket bejelöltem.(Gimik) Amikor szóbelin lapozgatták az ellenőrzőm,csak elmosolyodott a tanár,amikor meglátta azt az egy intőt.:) Bizonyítványba se látszik meg,nyugii:D
2011. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít, sehova nem írják be:D nekem is volt általánosban, és még a magatartásom lett rosszabb:D ne aggódj ezen.
2011. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
deh látszik meg év végén. senkit nem érdekel, hogy van-e vmi figyelmeztetésed. egyetemen meg pláne nem nézi meg senki, 12. osztályban egész évben az igazgatóhoz jártam. kutyát se érdekelte egyetemen.
2011. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hah, köszi a válaszokat. :DDD

Nos, a bátyám kiröhögte a tanárt, anyám se volt felháborodva. Volt már ösztályfőnökim, de az nem nagyon érdekel. :D Köszi, megnyugodtam. :)

2011. okt. 28. 20:54
 8/9 anonim válasza:
100%
az nagyon para!
2013. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít az a tantárgy bele sehova -
2015. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!