Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A, , nagy figyelmeztetés"-kor...

A, , nagy figyelmeztetés"-kor miért kell a hívőknek együtt szenvedni a hitetlenekkel/bűnösökkel? Miért kell ezt kiállnunk?

Figyelt kérdés

Na ne! Én ezt nem karom!:


,,Az előkészületek befejeződtek. Készítsétek fel otthonaitokat annyi Szentelt gyertyával, vízzel és élelemmel, amely néhány hétig kitart. Az utána következő időszak nehéz lesz, de nem szabad félnetek. Ellenkezőleg, érezzetek megkönnyebbülést, mikor szenvedésetek hálaadással kerül felajánlásra az örök életért, mely most az Én drága lelkeimnek adatik, akik befogadják ezt a nagyszerű ajándékot."


2011. okt. 3. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez melyik vallás melyik próféciája?
2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2011. okt. 3. 22:07
 3/17 A kérdező kommentje:
2011. okt. 3. 22:08
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia !


Az én számomra ennek a vallásból eredő

próféciák-kinyilatkoztatások nem hitelesek már csak azért sem mert részleteiben ellentmond a Bibliának.

2011. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez nem a Megváltó újbóli eljövetele/ az apokalipszisben megjövendölt világ vége lenne, csak egy figyelmeztetés.
2011. okt. 3. 22:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyenek szabadon járnak közöttünk?...
2011. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló voltam:

szenvedésetek hálaadással kerül felajánlásra az örök életért.


Pl ez az állítás eretnekség, mert Jézus szenvedett értünk és az ő szenvedései által menekültünk meg és van örök életünk az Isten országában.

2011. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mielőtt rettegni kezdesz egy ilyen próféciától,gondolkozz egy kicsit józanul.

Nagyon sok ember hal meg a hívők és hitetlenek közül valamilyen katasztrófában. Akár árvíz,földrengés vagy éppen repülőgép szerencsétlenségben. A Word Center katasztrófájában is hányan haltak meg? Egyik esetben sem csak a hívők vagy hitetlenek haltak meg.

Senki sem akar meghalni,de mindenkinek ez a sorsa. Csupán az idejét és módját nem tudja senki.

Ha egy tömegkatasztrófa van valahol,az ellen nem tudsz védekezni. Ha te is a halottak között lennél,akkor időd sem lenne arra gondolni,hogy meghalsz.

2011. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kérdésre egy idézetrészlet a válasz, nem tudom pontosan, honnét:

"kértem hitet, kaptam nehézségeket"

A magam bőrén tudom, hogy a nehézségek erősítik meg a hitet, nem a jólét. Ha ezt nem akarod vállalni, tiéd a választás.

2011. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kereszténységben a szenvedés nem elkerülhető:

"Lk 14,27 - Aki nem veszi fel keresztjét és nem követ, nem lehet a tanítványom."


Egyébként azért kell szenvedni a nagy figyelmeztetés után mert az emberek teljesen feleslegesnek fogják érezni hogy bemenjenek a munkahelyükre dolgozni, helyette inkább mindenki templomba fog sietni és a lelkiek fogják foglalkoztatni.

Ezért lehet hogy egyes helyeken nem lesz víz, gáz, áram vagy élelmiszer ellátás. Ettől mindenki szenvedni fog, de néhány hét után megoldódik a dolog.


De ez az esemény egy nagyon nagy ajándék az embereknek mivel enélkül rengeteg ember elkárhozna ugyanúgy ahogy ma is történik, így pedig sokan meg fognak menekülni.

2011. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!