Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ellenörzőmből kitéptem egy...

Az ellenörzőmből kitéptem egy lapot egy szaktanári figyelmeztetés miatt. Mitcsináljak h a tanárok meg anyámse vegye észre? :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN :| egy hétvégét csak kibírsz fiúk/lányok és számítógépezés nélkül. nehogy már ez legyen az oka. ha meg nem vallod be de később kiderül lehet, hogy az összes hétvégédnek és a szünetednek is lőttek..

kibírsz egy hétvégét vagy vállalod a teljes szobafogságot? rajtad áll..

2010. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Legyél felnőtt így döntöttél kész.Viselkedj felnőtmódjára tagad le tetteid és jelentsed ki amenyi figyelmeztetés anyi laphiány .Én sosem féltem etől a tanár előtt repegettem szerte az egész ellenőrzőt egy rossz jegyért .Igazgatóelé vittek majd behívták a szülőket de senki nem tudott semit csinálni velem .Nem az ellenőrző a lényeg hanem a tanultakból mi marad meg benned mer magadnak tanulsz .A beírások csak a tehetetlenség jelképe a tanárok részéről.Külömben kinek hiányozna az a lap .Felafejjel barátom nem te vagy az egyetlen .Tedd el egy pár hétre aludni az ellenőrződ és hazudd azt hogy véletlen mást tettél be helyette .
2010. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Végeredmény:egy igazagatói figyelmeztetés mert kigyült és mégegy mert kiderült:( még egy és kicsapnak:O
2010. dec. 15. 17:10
 24/26 A kérdező kommentje:
mármint a lapkitépés derült ki:S
2010. dec. 15. 17:10
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérj új ellenőrzőt -
2015. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hanyadikba jársz ?
2015. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!