Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a német...

Miért csinálja ezt a német tanárom? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, érettségizni szeretnék németből, de nagyon félek, hogy nem fog sikerülni.A német tanárom semmit nem tanit, az ora első 25 perce dumálgatással megy el(aminek a legtöbb diák örül is), a maradék meg lecke ellenőrzéssel telik.. Nem tudok mit tenni,amikor felvetettem a szüleimnek hogy mi lenne ha külön tanárhoz járnék pluszórákra, azt mondták, hogy szó sem lehet róla, mert azért van az iskola, hogy ott tanuljam meg a dolgokat( amugy teljesen egyetértek ezzel).Mit tehetnék?
2010. nov. 26. 15:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Vagy tanulj otthon, én is úgy nyelvvizsgáztam angolból (jó, igaz, hogy az én tanárom jó volt, de ha ráfordítod az időt, meglehet így is csinálni szépen), vagy ha megértők az osztálytársaid, akkor mondd meg a tanárnak, hogy haladjatok. Vagy inkább négyszemközt beszélj vele, és kérj tőle diszkréciót, hogy nem te voltál. :-) Szóval, beszélj először a tanároddal, hogy "lehetnének hatékonyabbak is az óráid, baszod..." :-D
2010. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, azt hiszem komolyabban nekiállok tanulni, és a barátnőmmel is megbeszélem hogy üljünk be a könyvtárba és kérdezzük ki egymást.:)Remélem azért sikerülni fog az érettségi.Azért nem merek odamenni a tanárhoz, mert félek hogy pikkelni fog rám (nem ez lenne az első eset).
2010. nov. 26. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tanárod egy kiégett pedagógus. Őt nem érdekli a te érettségid. Sok ilyet ismerek.
2010. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!