Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy gond ha most...

Az nagyon nagy gond ha most leszek harmadikos és egyáltalán nem tudom milyen egyetemi szakra menjek tovább vagy hogy egyáltalán menjek tovább?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen ne írjatok baromságokat és/vagy hülyeségeket és semmi sértőt se.
2011. aug. 12. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nagy gond, de akkor milyen faktot választottál, ha még elképzelésed sincsen? Milyen tantárgyak érdekelnek?
2011. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a felvi .hun van iylen teszt hogy mi legyen belőled ..töltsd ki ..meglátod mit ad ki .. és az alapján tudsz iskolát ..és faktot is választani
2011. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én abból választanék faktot, ami a legjobban érdekel. Igyekezz, hogy minden tárgyad jól sikerüljön az év végére és akkor nem lesz, az, hogy a rossz évvégi jegyeid lehúznák a pontjaidat. Azért még van kb másfél éved eldönteni, hogy merre indulj, 11.ben még én se tudtam pontosan, hogy merre is megyek tovább. Nálam is csak 12-ben körvonalazódott pár nyíltnap meglátogatása után, hogy mire gyúrjak rá.
2011. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!