Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak! Gond az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Gond az nektek, ha egy nő félig meddig hisz a horoszkópban?

Figyelt kérdés

Tudom, talán hülye kérdés, de annyian írjátok, hogy baromság a horoszkóp, amivel tökéletesen egyet is értek, de néha, amikor jót ír, akkor hiszek benne. Amikor számomra kedvezőtlen akkor pedig egyszerűen hülyeségnek érzem.

Nem gondolom, hogy ez hatalmas probléma, de az ismerős férfiak könnyesre röhögték magukat ezen. Ez most tényleg ennyire égő?


2011. okt. 13. 22:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

dehogy!

26F

2011. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

A babonákban is hiszek egyébként. Persze csak ha szerencsét hoz, és isten bizony szokott is :D A szerencsétlenséget hozó dolgokban nem hiszek és nem is lettem szerencsétlen, legalábbis szerintem :D

Az álmokban pedig abszolút nem hiszek, mármint a saját álmaimban, mert nem jelentenek semmit.

2011. okt. 13. 22:27
 3/25 DiMalto ***** válasza:
72%
eléggé az!!! Elég csak egy kicsit belegondolni,kik is irják ezeket? Miért is van h ugyanarrol a jegyröl teljesen mást ir minden egyes ujság...stb stb
2011. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Jó, jó persze értem én, és hiszek is neked, de annyira jó érzés hinni, hogy valami be fog jönni és még meg is erősítenek benne :)
2011. okt. 13. 22:29
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem baj, ha csak a jókban hiszel.

Igen, nagy hülyeség a horoszkóp, de ha elhiszed, hogy a jó dolgok teljesülni fognak, vidám leszel, és az emberek szeretik az optimistákat.

2011. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Miért lenne probléma?

Személy szerint semmi ilyen maszlagban nem hiszek, de attól néha még el-elolvasom, és mosolygok rajta egy jót :)

Nincs ezzel semmi baj. :) Jah, amúgy énis könnyesre röhögném magam :D De nem azért mert ciki, hanem csak szimplán mulatságos, hogy valaki ennyire elhiszi ezeket :)


21F

2011. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 DiMalto ***** válasza:
48%
elég egyoldalú,ha jot ír hiszel neki ha rosszat akkor nem :) egyébként huzamosabb idő után naon idegesitő tud lenni ha valaki azzal traktálja a környezetét h ezt meg ezt irta a horoszkopom,szerintem ne olvasgasd.
2011. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Hát, lehet lepontozol, de őszinte leszek. Eléggé nagy hátrány. Persze lehetnek olyan tulajdonságaid amik ellensúlyozhatják, de egy 21. századi haladó gondolkodású férfinak szerintem nagy hátrány ha valaki ilyenekben hisz. Ha viszont aranyos vagy, és értelmes hozzá, akkor lehet csak kinevetik ezt a hóbortod.
2011. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

:D

Múltkor azt írta dúskálni fogok a pénzben. Elég hihetetlen, de azért remélem így lesz és hiszek is benne, elvégre ezért szenvedek éveket :D

Néha tényleg ír baromságokat. Engem például már az alapjellemzésben egy hűtlen k*rvának tart, akinek havonta több f*sz fordul meg a környékén, mint a napok száma.

Na most ezek után ugye kár is hinnem benne, de azért nem bírom ki, hogy ne olvassam és ne reménykedjek a jókban :D

2011. okt. 13. 22:39
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, nem azért kértem véleményt, hogy nyaljatok, elfogadom a negatív kritikát is :)


A környezetem nem traktálom ezzel, főleg mióta kiröhögtek, akkor valahogy szóba került :)

Egyébként egy eléggé tudományos gondolkodású nő vagyok, szóval ez az egy hülyeségem van, már ha ennél a témánál maradunk. Legtöbbször geológia vagy történelmi témájú filmekkel traktálom magam, ha filmezek, de inkább olvasok.


Ha tényleg nagyon ciki, akkor felhagyok vele, ezen ne múljék :)

2011. okt. 13. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!