Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebből lehet gond? Jön még...

Ebből lehet gond? Jön még majd értesítés, ugye?

Figyelt kérdés

Én eleinte a felvi.hu-n akartam jelentkezni a fősulikra,de aztán nagyon nem akart megjönni a felvételi azonosítóm.Úgy emlékszem,hogy csak a regisztrációig jutottam,mert sulit bejelölni,sem lehet a kód nélkül.Így végül a hagyományos módot választottam,megvettem a könyvet,sötöbö.Elküldtem mindent,tehát minden megvan.De tegnap este kaptam egy sms-t,hogy:

"Nem hivatalos értesítés:

Az általam megjelölt sulik egyikére sem vettek fel

www.felvi.hu"

Lényegében ez volt benne,de mivel legalább az egyikre biztosan felvettek,ezért volt legelőször furcsa nekem,meg az,hogy én nem a felvi.h-uval intéztem a dolgokat.Na most akkor ez ugye nem a végleges,még a sulitól fogok kapni egy hivatalos értesítést?


2011. júl. 22. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a felvin an Én felvimbe, és ott emg tudod nézni, hogy mi van.
2011. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem már a felhasználó nevemre...:(
2011. júl. 22. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A felvi.hu által küldött e-mailben megtalálod a elhasználó nevet és a jeészót is.
2011. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!