Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kitűnő tanuló?

Hogyan legyek kitűnő tanuló?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna de most elhatároztam hogy az leszek mert ez a félévem valami katasztrófa és az iskola amibe járok az fizetős ...Hogyan kezdjek neki? Hogyan csináljam? Olyan jó lenne mindent hamar megtanulni hogy több szabadidőm legyen,csak nem tudom hogyan :S
2010. dec. 9. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ha én törölném a facebookomat, szerintem én is kitűnő lehetnék :D
2010. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem készíts kezdetben egy napirendet, hogy mit mikor kell csinálnod, és azt tartsd is be! Sokak számára nehéz nekiállni a tanulnivalónak de ha egyszer elkezded, akkor kis idő múlva könnyebb lesz, mert belerázódsz...

Én most kezdtem új sulit, és féltem hogy órákat fogok tanulni, de csak hatékonyan kell csinálni, és odafigyelni... ki kell zárni a zavaró tényezőket mint pl internet vagy TV.

egyik barátnőm is kitűnő mégis van szabadideje...

Remélem tudtam segíteni...

2010. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen , köszi!!!
2010. dec. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!