Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be lehet csak úgy sétálni pl....

Be lehet csak úgy sétálni pl. az ELTE előadásokra?

Figyelt kérdés
Más egyetemre járok, de van egy-két óra amire szívesen beülnék az eltén. Lehet belőle probléma? Gondolom a tanár nem ismeri mind a 100 diákot akik bejárnak arra a bizonyos órára. Egyébként lehet belőle problémám, ha esetleg lebukok?
2010. dec. 21. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minden további nélkül.


Egy ELTE-s

2010. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze, következő félévben én is befogok menni párra :)
2010. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha előadásról van szó, senki nem nézi ki van bent. Sőt, sztem örülnek, ha van bent vki egyáltalán... (ELTE-ÁJK)
2010. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyere hozzánk az elte gyógypedagógiai karára, nagyon klassz és érdekes előadások vannak! :)
2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előadásra igen. Semmi probléma nincs belőle, bárki beülhet.

Szeminárium necces, mert ott kötött a létszám, névsor van, tudod... És hisztisek a tanárok. De vész esetén az is megoldható. (Valaki bevitte a kishúgát, mert nem hagyhatta magára.)


Sőt, mellékesen pl. most felvételizőknek (ha erre jár valaki) ajánlom is, hogy keressenek valakit az óhajtott szakról, aki elmagyarázza mikor mire lehet bemenni előadásra, és próbálják ki, ami érdekesnek hangzik - nem árt, csak használ egy kis tapasztalat.



(Én is voltam más karok előadásain, meg akadt olyan kurzus, amit nem vettem fel, de érdekelt, ezért ebben a félévben az esetek 90%-ban bejártam. Illetve ismerek haverokat, ismerősöket, akik nem ide járnak, de beülnek néha-néha.)


egy másik ELTÉ-s

2010. dec. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kaposvári Egyetemes vagyok, mindig irigyeltem az ELTE-seket a sci-fi szeminárium miatt. :))

Amúgy igen, elvileg minden állampolgár látogathatja MO-n az előadásokat, ráadásul szerintem nagy létszámnál még attól se kell félni, hogy észreveszik a "nem oda tartozót."

2010. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be, néha nekem is be kéne (egy ELTE-s:D)
2010. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!