Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anglisztika szak érdemes?

Anglisztika szak érdemes?

Figyelt kérdés
Jó lenne majd közel anyanyelvi szinten megtanulni angolul. Milyen szintű nyelvtudással érdemes belevágni?( azt tudom, hogy kell emelt angol). Ha elvégzem, milyen szintre juthatok el? Mennyire nehéz megcsinálni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 23. 17:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Miért dobtad az anglisztikát? Ilyen meggyőző vagyok vagy utánanéztél? :D
2011. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
utána is néztem, meg belátó is vagyok :) Nos, ha teljesen őszinte akarok lenni, azért nem ez volt az egyetlen opcióm :)
2011. nov. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
végül mire mentetek skacok? :DD
2013. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
BCE Gazdaságinformatika. Azt hittem simább lesz :D
2013. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
én most a jogot fogom otthagyni és átmegyek máshova, csak még kérdés hogy hova :D van cirka egy hónapom dönteni x)
2013. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Polarbear válasza:
92%
Hadd gratuláljak annak aki eltántorított az anglisztikától. Megannyi lehetőséget nyújt. Pusztán annyival, hogy van egy jó angol kiejtésed kelendő portékává vállsz... De csak felveszel egy jó 2. idegen nyelvet és máris penge vagy a nemzetközi piacon. Ezt a sok butaságot. Persze képezni kell magadat holtodig hogy jó legyél a szakmában. Butaság volna leírni ezt a szakot.
2017. jan. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!