Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen a második félévre...

Egyetemen a második félévre is lehet beadni szociális alapú ösztöndíj igénylést? Honnan kell beszerezni a nyomtatványt és meddig kell beadni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyeteme válogatja. Az ELETÉn minden félévben újra és újra kell pályázni, és a Hallgatói Irodában lehet nyomtatványokat kérni.

Nem írtad, hogy melyik egyetemről van szó.


24/L

2010. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jav.: ELTÉn
2010. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden félévben újra kell kérni. Félév elején, úgyhogy lassan majd lehet futkozni az igazolásokért. (PTE-BTK). De jobb, ha megkérdezed, nálatok hogyan van, nehogy emiatt lecsússz róla.
2010. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

PTE-BTKra járok én is, köszi! Csak elsős vagyok és még nem tudom hogy megy ez.

De vannak olyan igazolások is amiket egy évben csak egyszer adnak ki, pl nem nagy dolog, de kérik: iskolás testvérek iskolalátogatási igazolása. Sajnis nem fénymásoltuk le őket, de úgy tudom azt nem is fogadnák el csak az eredetit:(

És ha elfogadják a pályázatot, mikor kezdik utalni a pénzt?

köszi

2010. dec. 31. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Márciusban szoktak kéthavit utalni általában, ha elfogadják. Még van időd papírokat is intézni.

Van egy honlapja erre a BTK-nak, pecsibolcsesz.hu, itt a fórum részben meg tudsz mindent kérdezni, van is egy ilyen téma, hogy szociális ösztöndíj. Azok fognak majd válaszolni, akik intézik ezt. :)

2011. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és mindenképpen kell hozzá iskolalátogatási is, szerintem évközben is adnak (nekünk szoktak).
2011. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!