Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BKF vagy Kodolányi János...

BKF vagy Kodolányi János főiskola kommunikáció médiatudomány szaka a jobb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz elhelyezkedni stb.... de mégis.
2010. dec. 31. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

egyik se, de ha már valami, akkor inkább a BKF.


a kodolányit a munkaadók is rühellik, csak mondom, nagyon rossz híre van a sulinak.

2010. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

KJF!!!!!

Több műsorvezető is a Kodolányin végzett, sőt az iskola kapcsolatban áll a TV2-vel is... Jó iskola, nem rühelli senki... ._."

2011. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A BKF-en meg minden félévben komm. tréningek vannak, asszem máshol nincs ilyen. Kapcsolatai a BKF-nek is vannak, meg saját újság és rádió is.

Amúgy meg el kell menni nyílt napokra, a személyes tapasztalat fontos.

2011. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csillagvirágom válasza:
Nekem a Kodolányi áll közelebb a szívemhez, és, ha tényleg komolyan szeretnéd ezt a szakmát, mindenképpen javaslom, hogy aktivizáld magad már az első félévben/évben. A Vörösmarty Rádióban nagyon jó csapat van, sokat lehet tanulni, és, ha látják, hogy szorgalmas vagy, sokat fognak segíteni. A budapesti tv-film stúdió is sok lehetőséget rejt. Szóval - mint mindenhol máshol az életben - a hozzáállás nagyon fontos, a céltudatosság és az elhivatottság, mert senki nem fogja megfognia kezed és kiemelni a tömegből, ha Te nem jelentkezel :-)
2011. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a suli ügyfélszolgálatát, és megkérdezném hogy tanít-e ott Róka Jolán. Ahol NEM tanít oda érdemes menni szerintem.
2012. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi baj Róka Jolánnal? :)
2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Látom te is ismered. :) Szerintem sokat lehetne a BKF minőségén javítani, ha a büfésnénit raknák be a helyére.


Nincs az a magyar szó ami hűen képes lenne visszaadni milyen szinten visszatart az említett ember attól, hogy bárkinek bármire javasoljam a BKF-et.

2012. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, de miért? Igen, ismerem, tanított nekem egy-két tárgyat, igaz, nem a BKF-en, hanem az ELTE-n. Nem lett a kedvenc tanárom, de érdekelne, miért ilyen rossz a híre. :)
2012. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs hogy én is beleszólók, de szerintem is érdemes elolvasni a jellemzéseket mielőtt(!) bárki BKF-re, vagy bárhová jelentkezne, adott esetben sok felesleges pénzkiadástól mentheti meg magát.


Múltkor véletlenül pont összefutottam egy másik lánnyal a Kodolányin aki fél év után hagyta ott a BKF-et. Jól elbeszélgettünk.


[link]


[link]


[link]

2012. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb tanár normális a BKF-en, viszont tényleg kevés az óra, levelezőn is. Dohányzó plázacica tényleg annyi van itt mint égen a csillag, külön kutatás témája lehetne miért :)


Ráadásul az órák totálisan össze vissza vannak "rendezve", sokszor ütköznek is a tárgyak egymással. Totális anarchia. Ilyen alapon nem is értem mire fizetsz.


A BKF egyik nevezetes tanárnője (nem is kell leírni a nevét!) pedig egy olyan faktor - szerintem - aki még egy 10 pontos fősuliból is 5 pontost csinálna.


Az ilyen "furcsa hozzállású", de BKF-en sajnos megkerülhetetlen tanárok miatt sokan jelentkeztek át embereibb főiskolákra, pl. KJF.


Fordítva nem jellemző.


Ezzel persze szív a többi normális BKF tanár is...


A legnagyobb baj inkább az, hogy ide jelentkeztem anno. A nyílt napon kb semmit nem tudsz meg a fősuliról. Sajnos.


BKF ügyfélszolgálat: katasztrófa.


Szóval Kodolányi.

2012. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!