Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolhatom az óráim? 18/L

Igazolhatom az óráim? 18/L

Figyelt kérdés

OKJ-s kozmetikus felnőtt képzésen igazolhatom a napomat,írhatok magamnak igazolást?

Vagy ezt iskola válogatja?


18/L


2011. jan. 15. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadnak? Mi értelme lenne elfogadni a saját magad által gyártott igazolást? Ha ez így működne, akkor mindenki magának gyártaná az igazolásokat. Nem, orvosi, vagy munkahelyi igazolást szerezz.
2011. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

irhatsz, csak ird ala anyud alairasaval. ha persze mar latta osztalyfonokod anyud alairasat, akkor gond van.


pl csaladi okok miatt blabla...


koszonettel kis belane.

2011. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elvileg egy tanév alatt a szülő igazolhat 5 napot.

De a szüleim Debrecenben élnek én meg Pesten.

Ha elmúltam 18 nem igazolhatom?

2011. jan. 15. 12:54
 4/7 A kérdező kommentje:
De már elmúltam 18...nem értem hogy miért kell anyu aláírása...nem tudok leutazni ezért..
2011. jan. 15. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni a tanárral, hogy szeretnéd szülővel leigazolni, de ezért nem tudsz hazautazni, mi a teendő. Lehet azt mondja egy telefon is elég édesanyádtól, és elfogadja igazolt hiányzásnak... Nem hiszem hogy ne találnátok erre valamiféle megoldást. Alapból hülyeségnek tartom, hogy ha már az illető nem tanköteles minek kell igazolni a mulasztott óráit (kivétel érettségi előtt), az ő baja ha nincs bent az iskolában avagy kihiányozza magát, 18 évesen ennyi felelősséget már bízhatnának az emberre! Lényeg a lényeg, ha ez a szabály, ez a szabály... próbáld megbeszélni a tanároddal!
2011. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OKJ-n, mivel már felnőtt vagy, igazolhatsz magadnak.
2011. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is OKJ-ra járok,és itt mi amgunk igazolhatjuk a hiányzást
2011. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!