Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen egy vizsgán nem...

Az egyetemen egy vizsgán nem tudtam megjelenni, de máskor levizsgáztam egy megbeszélt időpontban a tanárnál, azt ígérte, hogy beírja a jegyem, de előtte beírta , hogy nem teljesítettem és nem tudja kijavítani. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Írt a TOnak, de azok nem csináltak semmit, és most lezárták a félévem.

Mit lehet ezzel csinálni?


2009. febr. 2. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha már TO az SZTE Pedagógusképzőjén elég hírhedt. Gyakrabban inkább a pokol mint egy kérdés a TO-tól, mert öngyilkos leszel úgy leosztanak, arról nem is beszélve, hogy ha 6szor mész hat félét mondanak. Ja és nem emlékeznek ám ,hogy előtte mást mondtak. Önkényesen változtatgatnak és úgy általában semmire sem jók.
2009. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Nos én nem azt mondom, hogy nálunk hasonló a helyzet, csak az etr felelőst, mivel van neki millió dolga nem igazán sikerül elérni.

Egyébként akihez tartozunk szakilag tök normális.

Meg általában mindenki.

Bocs igyekszem tompítani a dolgot, tegnap ilyenkor nagyon neki voltam keseredve.

Szóval nem tudom nálatok hogy megy, ha így ahogy írod az nem jó, szerencsére nálunk nem:D

2009. febr. 3. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!