Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek informatika...

Van valakinek informatika (word) vizsgára valami anyaga?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:37
 1/5 anonim válasza:
Nekem IT vizsgara megvan mind az 510 kerdesre a helyes valasz egy doksiban. :P
2011. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem olyan kellene ami gyakorlat,hogy hogyan kell megcsinálni ezt meg azt..vagyis a word magasabb szintű használatáról..egyedül olyan rohadt nehéz :s
2011. jan. 19. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld netről letölteni az informatika közép és emeltszintű érettségi feladatokat! Vannak könyvek kifejezetten a word használatáról is, bár én amondó vagyok az ember a legtöbb dolgot úgy tanulja meg ha próbálkozik... max összetettebb feladatokat érdemes ilyen könyvből kilesni! Menj be egy könyvtárba, szerintem biztos találsz valamit!
2011. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mar meg ne haragudj, de egy word vizsga, nem nevezheto informatika vizsganak, max. szamitogepkezeles. Majd ha operacios rendszerekkel, adatbazis kezelessel vagy kulonbozo programizasi nyelvekkel meg platformokkal kapcsolatos anyagot szeretnel, akkor ird ki, h "informatika vizsgara"!
2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. köszi utánanézek :)


utolsó: te meg ne okoskodj ! :D

2011. jan. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!