Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a némettanáro...

Mit csinálhatnék a némettanárommal?

Figyelt kérdés

Egy elég suliba (gimi) járok,és még mielőtt ide jöttem volna,nem is gondoltam volna,hogy ilyen emberek egyáltalán taníthatnak ilyen suliban.A probléma a némettanárommal van (40 év körüli nő),nincs családja,gyereke,és semmi érzéke sincs az emberekhez,az fix.Én sem vagyok egy könnyű személyiségű,és mivel ő sem,lehetséges,hogy ütjük egymást,ez lehet a baj.Nem ad rossz jegyeket nekem,de egyszerűen iszonyú bunkó velem.Állandóan kivételezik egy pár emberrel,akik szerintem nem jobban nálam németből,nyelvvizsgájuk sincs,nekem meg van,versenyekre járok (németből is),és mégis állandóan nekem tesz keresztbe!Pl.nyelvvizsgám előtt egy hetet otthon akartam maradni,erre beárulta az ofőmnek,és kiverték a balhét,ahelyett,hogy örülnének,hogy valaki nyelvvizsgáznu megy.Álladóan légvárakat épít,hogy majd lerakjuk a felsőfokot,pedig még mindig az alapfoknál tartunk kb!És nyelves osztályba járok.Nem ismeri el a tudásomat,és nem hajlandó észrevenni.Amúgy nem csak nekem van bajom vele,hanem az osztálytársaimnak is,sőt a kollégája a magántanárom és ő is mondott a nőcire szép dolgokat.Lehetséges,hogy mert nincs gyereke azért ilyen vagy mert ilyen a személyisége?Olyat is hallottam,valami levelős diplomája van csak,de akkor miért taníthat itt?Protekció?

Néha már nehéz magamban tartani az indulataimat,pedig tudom,hogy ő a tanár?Mit csináljak,ha bunkózik velem?Én amúgy soha nem tettem neki (sztem) semmi rosszat...


2011. febr. 3. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos az ilyennel nem lehet semmi csinálni.Ki kell bírni azt a pár évet ami még hátra van,ha esetleg direkt rossz osztályzatokat ad akkor tehetsz évvégén valami osztályozó vizsgát ami direkt ismeretlen bizottság előtt zajlik. Viszont az jogos volt,hogy nem engedett 1 hét szünetet csak mert te nyelv vizsgáztál ...
2011. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Miért ne taníthatna levelezős diplomával? Nem kell ahhoz semmi protekció.
2011. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sosem egyszerű, ha valaki bunkó, bár valószínűleg téged sem kell félteni. Nem kellene személyeskedned, és tudhatnád, hogy levelezőn is lehet tanári diplomát szerezni. Egyszerűen ne foglalkozz vele.


Viszont azt nagyon helyesnek tartom, hogy nem hagyták csak annyiban, hogy egy hetet el akartál lébecolni egy nyelvvizsga miatt. Ezt már gimnáziumban is nevetségesnek tartottam, pedig ott csak ilyen háromnapos kimaradások voltak jellemzőek.

2011. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy,nem is akartam a levelezőssel semmilyen megjegyzést tenni a diplomájára.Akkor rosszul fogalmaztam,hogy nem is olyan "igazi" diplomája van,azt akartam mondani,bocsi.
2011. febr. 3. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egy hét meg tényleg jogos volt,de az ofőm szerencsére jó fej (legalábbis jobb fej mint ez a nő),és végülis orvosi igazolás ellen már nem pofázhatnak...úgyhogy...
2011. febr. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!