Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye 17 évesen még nem késtem...

Ugye 17 évesen még nem késtem el német felsőfokú nyelvvizsgával (továbbtanulás miatt)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Én pl. sebtiben 12.-ben, tavasszal tettem le az angol felsőfokút (hirtelen rájöttem, hogy kelleni fog belőle a pluszpont). 12-ben június végéig, vagy meddig (lehet, hogy tovább is, már nem emlékszem pontosan) lehet még módosítani a beadott papírokat, ennyi idősen semmiképp nem késtél még el.
2011. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt is nézd meg, hogy tényleg szükséged van-e okvetlen arra a felsőfokúra. Nekem például nem volt, anélkül is felvettek anno, ezért én a nyelvvizsgát majd az egyetem alatt csináltam meg, így kaptam plusz ösztöndíjat, mivel "szorgalmas voltam" az egyetemi félévem alatt. :D
2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha van időd, energiád, és pénzed, akkor mindenképpen csináld meg egyetem előtt a nyelvvizsgát, mert lehet hogy később nem tudod majd... én egyetemista vagyok és már lassan végzek és még nincs meg a nyelvvizsgám, mert eddig nem volt rá időm (bejárós vagyok).
2011. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mennyi idős vagy, hanem, hogy hányadikas. Én 17 évesen pl már végzős voltam és felvételiztem, és alig múltam 18, mikor felvettek. Szóval én elkéstem volna, de te, ha 11.-es vagy, akkor nem, nem késtél el.
2011. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!