Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e valami jelentőssége...

Van-e valami jelentőssége vagy egyáltalán befolyásol-e valamit egy osztályfőnöki?

Figyelt kérdés
ma szünetben telómon megnéztem az időt és kaptam egy osztályfőnökit... nekem csak egy firkának számít, nem tartom többre, mint egy levelet anyáméknak amiben leírják hogy "rossz" voltam... vagy ez nem így van? xd
2011. febr. 8. 14:38
 1/7 Cory Rose ***** válasza:
De. Az égvilágon semmit nem jelent. Azt nem tudom, ha sokat kapsz akkor mi van, de egy az semmi.
2011. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha semmi, akkor nyugodtan elmondhatom majd anyáméknak mellé hogy 5.-ben kaptam egy szaktanárit tesin mert inga közben rágóztam xD
2011. febr. 8. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor nem mind1, ha 8.os vagy, mert azt látják a felvételiztetők. Amúgy meg nem több mint sok betű egymás mellett.........le kell *arni
2011. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, beleszámít a magatartásjegybe, rémlik hogy akkor nem lehettél 5ös, de azt hiszem csak abban a hónapban. Ha amúgy se 5ös a magatartásod vagy nem érdekel hányas, akkor semmit se számít. De lehet hogy más suliban ez nem így van.
2011. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen a magatartásba beleszámít... akk lehet hogy ez a hónap 3-as lesz :D a felvételiztetők meg ha meglátják... csak annyi van benne hogy házirend megsértése miatt bla bla bla... ahova én járok suli még az is baj ha órán rajtad van a sapka, vagy akár a folyosón xd rágózni se lehet stb... spunk egy suli ez :D
2011. febr. 8. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is uan ez van + még a telefont se veheted elő, mer' elveszik........

Ha 20perces szünetbe nem mész ki az udvarra intőt kapsz........szóval nálunk mindennaposak az intők.... :S

2011. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, sajnállak hogy ilyen iskolába jársz, meg van a véleményem az ottani "okosokról"
2012. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!