Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek az osztályfőnöki rovót? HELP! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
mostanában kaptam, mert hogy trágár szavakkal illettem az évfolyamtársam. és ezért beírtak az ellenőrzőbe. eléggé félek, mert már van 1 szaktanári, meg 1 ofői. és hát most akkor ez lenne a 2. ofőim. vagyis ez már rovó. hogyan közöljem anyával? valahogyan gyengéden kéne, főleg így anyák napját. valami ajánlat is lehetne. pl: megígérem ha legközelebb lesz egy beírásom akkor ezt meg ezt megcsinálom...
2011. máj. 1. 08:55
 1/7 anonim válasza:

*megígérem ha legközelebb lesz egy beírásom akkor ezt meg ezt megcsinálom...

Ez elég rossz hozzáállás. Szóval lesz még beírásod? Nem arra hajtassz, hogy ne legyen több ilyen?


Azt kell megígérni, hogy minden maradék erőddel arra fogsz koncentrálni, hogy ne legyen több ilyen...

2011. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ajánlom, hogy azt mondd: "ha lesz még egy". Ez a legrosszabb, amit tehetsz. Bánd meg őszintén, és lehetőleg ne anyák napján mondd el neki.
2011. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké de hétfőre alá kell iratni. :S
2011. máj. 1. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, elég szomorú, mert pénteken, szombaton is megmutathattad volna neki, de miért szomorítanád el pont anyák napján? :(


Nem lenne szép tőled.

2011. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát igen, én is így vagyok vele.

majd akkor reggel? úgyis viszi öcsémet bölcsibe

2011. máj. 1. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondtad? Mi volt?
2011. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
látom lemaradtam, de ha legközelebb lesz ne mond meg neki..
2012. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!