Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mik voltak a tapasztalat...

Kinek mik voltak a tapasztalatai mikor főiskolára/egyetemre ment?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy félek. Idén érettségizek, és felsőfokú szakképzést szeretnék végezni. Egyedül jelentkeznék, nem ismerőssel, és olyan városba ahol még nem igazán voltam( Veszprém és Pécs pl), tehát koleszes lennék.

Itt is lesz olyan óra, mint mikor először középsuliba 1. nap ismerkedtünk egymással,pl mi körbe ültünk és egymásról beszélgettünk. Hogy mennek itt az ilyen dolgok?


Elég hülyének tűnik a kérdésem így leírva :D, de légyszi írjatok!


2009. febr. 10. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nincsen körbeülős óra, ha valaki szimpatikus, köszönsz neki , mellé ülhetsz, leszólítod. legalabb is nekem nem volt gond ismerkedéssel, legyél közvetlen.

egy szakra minimum 50 ember jár, vannak összevont órák, nagy előadókban, más szakokkal, ott többszázan. de hidd el más is egyedül van, ugyanezzel a problémával. én csoportársaim többsége szívesen ismerkedett

2009. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon izgultam amikor idejöttem, hogy szét fogom unni magam, meg nem lesznek barátaim. de ahová jöttem szak szinte senki sem ismert senkit, de mindenki jóba lett valakivel, mert ugye senki sem szeret magányban lenni. szóval ha valaki egyeüdl van és szimpi, ne félj odamenni hozzá
2009. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, most már nyugodtabb vagyok! :)
2009. febr. 10. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire a hallgatói képviselet is szervez ismerkedős programokat! De nem kell semmitől sem félned, ugyanúgy meg fogsz ismerkedni az évfolyammal, csoporttal, mint középiskolában. Csak nem lesz annyira szoros a közösség.
2009. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!