Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova jelentkezzek fősulira?...

Hova jelentkezzek fősulira? Már kezdek becsavarodni, segítség!

Figyelt kérdés
BGF külkerre akartam eddig, erre most olvasom, hogy milyen rossz, meghogy nagyképüek az emberek, kinéznek, főleg ha vidéki vagy. Ezt oda járók írták. Vélemények?
2011. febr. 10. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat de idővel majd befogadnak és megtalálod a világod ott is.Nem ez a lényeg szerintem...ennyi erővel sehova nem jelentkezhetnél ami városba van..(?)

Azt vedd először alapul hogy érdekel e az ottani képzés szeretnél e ott tanulni.érvényesülsz e majd vele...az hogy milyen lesz a társaság majd utána kiderül.

Nincs értelme saját magad lekorlátozni h úristen te kevesebb vagy cikibb ember vagy mert nem a betondzsungelben laksz.Sok ember költözött fel vidékről pestre és mégis tudtak érvényesülni.

2011. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is 1 és nem is 2 ismerősöm van akik innen a faluból(!) járt fel az egyetemre.Eltés is van köztük.De van aki ott lakik csak hétvégén jár haza.A beilleszkedésben sztem sokadlagos hogy honnan jössz azon kívül még sok más van amiért szimpatikus lehetsz a többieknek.Az én ismerőseim sem egy besült emberek ,jó tanulók de élnek is és jólérzik magukat a nagyvárosban.Szval ez ne befolyásolja a jelentkezésed.:)
2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!