Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szólsz ehhez, nem felhábor...

Mit szólsz ehhez, nem felháborító?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy voltam különórán töriből és az olasz fasizmusról volt szó, hogy Mussolini azt akarta, hogy az olasz népre nézzenek felé. Erre mondta a töritanár, hogy "Melyik nép nem akarná ezt? A kis magyar is akart nagy lenni, mégse sikerül, nem is egyszer!"

Nekem ez rosszul esett! Mi a francnak kell mindig ezt sulykolni az emberekbe?


2011. febr. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Evvel tuti nem Téged akart megbántani, de totálisan igazat mondott. Szerinted miért van Magyarország ott, ahol van??? Minden sz@rságba belekeverte magát, hogy majd kemény ország marad/lesz, mindig rossz oldalon állt, és most jól meg is járta...
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"megbűnhődte már e nép a múltat s jövendőt..."


és bár ez így igaz, tényleg nem kéne fikázni a nemzetünket.

2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

907,1456 stb. 1526előttről nem is kell beszélni!

A II.vh-t is úgy állítják be...

A magyar honvédség kitűnően helytállt, pláne ha a fegyverzetet nézzük!

2011. febr. 10. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magyar népre értette, hanem a magyar politikára. Nem a honvédséggel volt a baj, hanem nagyon sokszor a vezetőkkel (Szálasi, Rákosi, Kun Béla stb stb...), akik valóban nagyok akartak lenni, de mégse sikerült. És ez nem csak erre az időszakra vonatkozik, hanem az egész történelemre (kivéve talán az Árpád házi királyokat)
2011. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 1526 előtti királyokat nem igazán lehet leírni! Ők tényleg tettek a magyarságért!
2011. febr. 10. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!