Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanároknak tényleg megtanítj...

A tanároknak tényleg megtanítják, hogy kezeljék, ha egy diák beléjük szeret?

Figyelt kérdés
Elsősorban az oldalon levő tanároktól kérdezem, összejönnétek-e egy diákotokkal? Őszintén.:D
2011. febr. 11. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyesmit nem tanítanak, és még egy csomó más dolgot sem, ami hasznos lenne az osztályteremben. De azért a legtöbbje rájön idővel, általános tapasztalatánál és emberismereténél fogva.
2011. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vurugya béla ***** válasza:

Két kérdést tettél fel. Válaszaim:


1. Nem tanították, de taníthatták volna, jártunk is közel a témához. A tantárgy neve "pedagógiai etika" volt De nem a "rendes" tanári képzésben, hanem pedagógiai doktori iskolában volt ez.


2a. Ahol pályakezdőként tanítani kezdtem, abban az iskolában tanult a jelenlegi nejem. Amikor ott lettem tanár, akkor ő tizenegyedikes volt, ő emlékezett rám, én rá nem.


2b. Nem jönnék össze egy diákommal sem. A fő (és tán egyetlen) ok, hogy nős és családos ember vagyok.

2011. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok tanár, csak most fejezem be az egyetemet, de soha még csak hasonlóról se esett szó. És jó eséllyel nem jönnék össze tanítvánnyal, mivel nő vagyok, 25 éves, a (max) 18 éves fiúk annyira nem hoznak lázba.
2011. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, szó sem esik róla, pedig van etika tantárgy. Még sok másról sem esik szó, hogy mit hogyan kezelj....

Azt hiszem ezt józan ésszel is be lehet látni, hogy nem okés összejönni a diákkal.

Nem, nem jönnék össze a diákkal, nem vagyunk egy korosztály és főképp nem etikus.

2011. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem csak középiskolában taníthat az ember...:)
2011. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van etika? Szuper. És mit tanítanak? Az én időmben még semmi ilyesmi nem volt.
2011. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!