Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félelem a megmérettetésektől...

Félelem a megmérettetésektől ( tanulás )?

Figyelt kérdés
10.-es lány vagyok és most kell faktot választani.De egyszerűen nem merek belevágni semmibe.4,4 az átlagom ami úgy gondolom nem rossz,de félek a kihivásokról.Félek,hogy buta vagyok,nem fog menni stb..Ti is ilyen önbizalomhiányosok vagytok ?? Hogy lehet ezen túllépni? Mások olyan magabiztosak.Nekik mért megy ?
2011. febr. 14. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy fakultáció választás azért ne okozzon már ekkora gondot. Az egy dolog, hogy még nem tudod, hogy mi szeretnél lenni, de az, hogy ennyire félsz tőle, az már probléma. Heti 2 órával lesz több neked kb, abból a tantárgyból amit választasz és nem muszáj emeltezned sem belőle. Én is teljesen más irányba megyek tovább, mint a fakom.
2011. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom mit szeretnék lenni.Csak pl.félek az érettségitől,hogy leblokkolok stb..főleg a szóbelitől.
2011. febr. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!