Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmunkás tanulók! Szakács,...

Roli.99 kérdése:

Szakmunkás tanulók! Szakács, pincér, cukrász vagy bolti eladónak tanulók írjanak milyen megaláztatások, igazságtalanságok értek titeket a gyakorlati helyeken?

Figyelt kérdés
Ösztöndíj nem kifizetése, megalázás, túlóra, rossz bánásmód, stb.....
2011. febr. 16. 16:55
 1/3 anonim válasza:
100%

Szakácstanuló vagyok.Utálom a helyet ahol vagyok,nem mutatják hol vannak az alapanyagok és ha jön alacarte elvárják h megcsináljam de úgy h aztse tudom a húst milyen köretre rakjam semmit nem mond el csak ordít!Volt olyan h 8 órán keresztül 33 fokos konyhába nem volt időm inni és összeestem.Azóta azt hallom h :addig válts szakmát amíg lehet,rossz szakmát választottál.

Ordít a rádió és ha nem hallom mit motyog én vagyok az érthetetlen.A napokban már sírva jöttem haza és fontolom h új helyet keresek,mert itt megutáltatják velem a szakmát.:S

2011. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én eladó vagyok. idén vizsgáztak... hát inkább szivatások mentek.de a tűrés határon belül. szóban 1 komoly vitám volt a főnökkel fél óra múlva lehiggadtam rájöttem hogy neki van igaza megbeszéltük aztán dolgoztunk tovább

1* volt olyan hogy egy csaj dohányt lopott és épp megláttam. a csaj panaszkönyvet kért. a főnök hitt nekem végül a nadrág száránál megtaláltuk:)

2012. jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de komoly dolog nem volt..
2012. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!