Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha irodai munkát szeretnék...

Ha irodai munkát szeretnék végezni, akár titkárnőként is, ahhoz milyen iskola szükséges?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi, gépírás tudás, számítógépezői ismeretek (pl. OKJ felhasználói szintű számítógépes tanfolyam). Ilyen végzettséggel már simán tudsz irodában dolgozni.
2009. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bocsi... számítógép-kezelői
2009. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a fentiekhez még hozzá tenném hogy minimum egy igen jó angol nyelvtudás, mind írásban mind szóban. (NEM NYELVIZSGA! TUDÀS KELL)

Aztán nem árt egy kis gazdasági tudás, könyvelésben jártasság. Egyébként van irodavezetöi képzés is.

2009. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én millió titkárnői és assszisztensi állást megpályáztam, mindenhova kellett felsőfokú végzettség, magabiztos angol német, gépelés meg egy két apróság, mint irodai szoftverek, jogosítvány ilyesmi. Ahova nem kell, az max egy kisvárosi állás, minimálbérért. Szerintem ne végezz irodavezetőit, hanem szerezz valamilyen diplomát, na meg a nyelveket.
2009. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon durva, hogy már mindenhová diplomát kérnek, és legalább 2 nyelvvizsgát. Nekem egyik sincs. Én 4 évvel ezelőtt úgy kaptam ilyen munkát, hogy volt egy érettségim, meg egy külker. ügyintézői végzettségem (középfokú), meg egy alapfokú angol nyelvvizsgám. 3* hívtak be felvételi elbeszélgetésre, ahol levelet kellett fogalmaznom, megszerkeszteni, le kellett gépelnem bizonyos idő alatt, valamint különböző excel feladatokat kellett megoldani. Simán felvettek akkor. Azóta is elégedettek velem, és még sokat is fejlődtem, mert a főnököm nagyon profi. Több helyen kell próbálkozni. Bár nekem az is sokat nyomott a végén, hogy közgáz érettségim van, így belelátok a pénzügyekbe is. Sok sikert!
2009. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkész válaszát!!
2009. febr. 14. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!