Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannónia Kollégium vagy...

Pannónia Kollégium vagy Táncsics Kollégium Budapest? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Jövő szeptembertől OKJ-s képzésre fogok járni, érettségizett vagyok, elmúltam 18. Melyik kollégium jobb? miben? és miért? Különös tekintettel arra, hogy nagykorú és érettségizett vagyok, hol adnak emiatt valóban több kimenőt, hol lazábbak? Indoklást is várok., előre is köszönöm!
2011. febr. 24. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
19/F
2011. febr. 24. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Húha, látom, nem dőlnek a válaszok... Én a Pannónia Kollégiumban fogok lakni szeptembertől, bár én még csak most megyek 9.-be, és én is feltettem kérdést a koleszról... Gondolhatod, mennyien válaszoltak rá :D... Úgyhogy sajna én sem tudok semmit. De hogy értelmeset válaszoljak, menj a Pannóniába, nekem nagyon szimpatikus, ahogy végigtanulmányoztam a házirendet, nem túl szigorú, de nem is egy lezüllött drogtanya.
2011. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hát nem éppen jönnek a válaszok :D

Egyébként én is végigolvastam a Házirendet és valóban nem tűnik rossznak, de nekem időközben megoldódott a kolesz-problémám mert időközben ideköltöztünk Bp-re, azért neked jó koleszos életet. :D

2011. jún. 4. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
jaaa, hát akkor neked jó, asszem, nálunk ez elképzelhetetlen :D. én pedig időközben beiratkoztam a Pannóniába :)!
2011. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A BEKK
2016. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vicces, hogy a gyakorikerdesek.hu-n a kollégiumokra vonatkozó kérdéseknél beírják mindenhova, hogy a BEKK jó. Én azt javasolnám az érdeklődőknek, hogy azon kívül, hogy a kollégiumok honlapját megnézik, menjenek el magába a kollégiumba,nézzenek körül milyen környezetben van,milyen a hangulata, illetve az előtérbe beszokták engedni a diákokat, nem fogják kidobni őket, ha elmondják milyen szándékkal jöttek. A másik dolog, hogy általában össze lehet futni kollégistákkal az épület előtt, kérdezzétek meg őket, hogy ők hogyan érzik magukat az adott helyen,általában viszonyítási alapjuk is szokott lenni, vagy mert megfordultak már más kollégiumban, vagy mert laktak is ott.
2023. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!