Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Táncsics Mihály kollégium...

Táncsics Mihály kollégium Budapest?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak? Az igaz, hogy adnak uszoda bérletet is? Jövő héten költözök be.

Még olyan kérdésem van, hogy ha elküldtem a papírokat amiket kértek, plusz a pénzt is utaltam, akkor már több levelet nem küldenek igaz? Mert amiben leírták, hogy miket kell elküldenem, stb, abban volt a beköltözés időpontja is, meg minden.

Van köztetek olyan aki esetleg idén Táncsicsos lesz és a Minervába fog járni?

Köszi előre is :)


2011. aug. 25. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennél részletesebben már ki sem lehetne fejteni!!! Csak használni kéne az eszedet, de a Minervába nem sok kell....

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2011. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is, kedves első válaszoló... Ha megnéznéd, hogy mikori az a post, rájöhetnél hogy azóta változhatott 1-2 dolog... Másodszor, nem azt kértem hogy utalgass arra, hogy esetleg ostoba lennék, mert szerintem nem vagyok az, attól függetlenül, hogy egy bizonyos iskolába jelentkeztem... Talán azért jelentkeztem, hogy ne semmittevéssel töltsek egy évet amíg leteszek 2 emelt érettségit, ugyanis az hiányzik az egyetemhez...

Mielőtt írsz valamit, gondolkozz el, hogy jogosan ítéled-e meg az embert, akit nem is ismersz!

Értelmes válaszokat ezután is várok...

Szép napot!

2011. aug. 27. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Te miről beszélsz???? Végig olvastad egyáltalán??? A végén az idei kolisok véleménye van!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annál hova akarsz újabb véleményt?????????
2011. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!