Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angol szövegértésem,...

Az angol szövegértésem, szókincsem, hallás utáni értésem szinte felsőfokon van, viszont egy alapfokú levelet sem tudok megírni, beszélni meg főleg nem. Megoldás?

Figyelt kérdés
Fogok én tudni valaha beszélni? Eleve nem jók a kommunikációs képességeim magyarul se. Van olyan magántanár, aki ezen tud segíteni?
2011. febr. 25. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, persze hogy van olyan magántanár, de csak anyanyelvűt érdemes keresni ha beszélni akarsz megtanulni, de ők baromi drágák. Szerintem adj fel magadról egy penfriend hírdetést, hogy szeretnél mikrofonon keresztül beszélgetni, szerintem még aznap írni fog valaki.(aj.cz/penfriends/)
2011. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!