Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell/mit kell csinálni a...

Hogy kell/mit kell csinálni a weblapszerkesztéskor? Mármint ECDL vizsgán.

Figyelt kérdés
Mit kell majd csinálni? Hogy tudnék rá gyakorolni? Azt tudom hogy FrontPage-el kell majd csinálni. Honnan töltsem le ezt a programot? Előre is köszi a segítséget.
2009. febr. 17. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk jegyzettömben kellett csinálni, szerintem úgy könnyebb, mint máshogy, bár FrontPage-l még nem is csináltam! Nekünk úgy kellett, hogy, jegyzettömbbe írod a szöveget, amit tanultatok, hogy hogyan kell a háttérszínt beállítani, képet beilleszteni, meg ilyenek. Már elfelejtettem. De ez érettségikor volt nekünk.
2009. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

el vagy tévedve...


Az ECDL moduljai és a tematika

A standardnak tekintett alkalmazások a következõk:

1. Modul - IT Alapismeretek

2. Modul - Operációs rendszerek *

3. Modul - Szövegszerkesztés *

4. Modul - Táblázatkezelés

5. Modul - Adatbázis-kezelés

6. Modul - Prezentáció

7. Modul - Információ és kommunikáció *

2009. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vok, és nincs eltévedve! Az én ECDL lapomon is 9 modul van feltüntetve:

1-7: ahogy írtad

8: Internet ismeretek

9: Weblap készítés

Van ahol ezeket is megcsinálják, bár mi nem csináltuk, de ez egy lehetőség. Nem kötelező, legalábbis nekünk nem volt az. Az ECDL vizsgalapon kivan húzva. Azt sokan nem is látják, mert az az iskolánál van, onnan meg csak a bizonyítványt kapod már ki.

2009. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok eltévedve...

tudod vannak alap modulok és fakultatív modulok is

lásd: [link]

és az én sulimban mi úgy csináljuk,hogy az IKT alapismereteket ki lehet "váltani" a web- illetve képszerkesztéssel. Ne szólj le másokat mert te sem vagy sokkal okosabb. Mellesleg NEM ez volt a kérdésem,de ez ne zavarjon. Az első válaszolónak köszönöm szépen a válaszát. A másodiknak is bár... na mind1. Várom a további válaszokat. Leginkább azokét akik webszerkesztésből vizsgáztak a FrontPage-val. Előre is köszi szépen. ^^

2009. febr. 17. 18:06
 5/8 A kérdező kommentje:
most láttam csak,hogy már "megvédtek" xD köszi :)
2009. febr. 17. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, még mindíg az első vagyok. Látom nem lettél okosabb, nézd meg ezeket, hátha segítenek:


[link]


[link]


Nem néztem végig, de szerintem hasznosak lehetnek!

2009. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,sokat segítettél :)
2009. febr. 17. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök! És szívesen!

kormi

2009. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!