Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megússzam...

Mit csináljak, hogy megússzam a tesi órát? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Az egésszel az a bajom, hogy most vesszük a gerendát(amikor a rúdon végig kell menni, meg szökdelni). Úgy néz ki, hogy tériszonyom van, mert egyszerűen nem merek ráállni. Ebbe az is belejátszik, hogy szemüveges vagyok, és távolra nem igazán látok jól, erős a szemüvegem. Nem merek ráállni! Tavaly sírva fakadtam! A tanár meg csak annyit mondott, hogy "nem sírni kell, hanem csinálni!" Fontos tudni, hogy gyógytestnevelő órára járok, és nem is lenne kötelező résztvennem az órán, de sajnos magasról lesz@rja a tanár az egészet, és igazolatlannak írja be. A tanár különben nem normális... Egy kis hülye... A fiúknak illegeti magát. Szerintetek mit tegyek? a szüleimet nem igazán tudom meggyőzni a felmentésről, csak akkor adnak ha beteg vagyok...

Kérlek adjatok valami tippet!


2009. febr. 22. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
az ofőddel nem lehet beszélni hogy gyógytesis vagy és nem kellene járnod ide mégis ezt teszi??
2009. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

a legtöbb amit tenni tudsz,hogy elmész az háziorvosodhoz,és megkérdezed,hogy kaphatnál-e egy igazolást,mert egy picit megfáztál és nem akarsz betegebb lenni.:)

Egyébként,tavaly meg tudtad csinálni?

Tudod az egyik kedvenc mottóm:"ami nem dönt le,az megerősít!"

Gondolj erre és menni fog.

14/L

2009. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát... az ofőm helyből olyan hülye mint más nekifutásból. Mindig mindent elfelejt, és biztos vmi hülyeséget mondana, hogy csináljuk meg, semmi bajunk nem lesz tőle, és stb...
2009. febr. 22. 10:55
 4/26 A kérdező kommentje:
Tavaly sírvafakadtam mert egyszerűen nem mertem ráállni... még segítséggel sem!
2009. febr. 22. 10:55
 5/26 A kérdező kommentje:
ja, és a háziorvoshoz meg hiába mennék, tavaly sem adott semmit...
2009. febr. 22. 10:56
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Vááá, de kis idegesítő szemét lehet a tanárod. ismerem ezt a fajtát.

mindenképpen a sarkadra kéne állnod. próbálj beszélni az osztályfőnököddel, vagy ha kell szabadítsd rá az igazgatót. a kedves tanárnőd szabályt szeg ugyanis ezzel, hogy eleve gyógytesis létedre tesiztet. feltételezem, hogy vmi fiatal kis kezdő lehet, ha amint írod, a fiúknak illegeti magát. ha jól ráijesztesz az igazgatóval, remélhetőleg meghúzza magát. a szüleidnek nem tudod elmagyarázni, hogy gyógytesis létedre neked nem hogy nem kell, sőt nem is szabad részt venned az a hagyományos tesiórán? őket sem ártana beküldeni elbeszélgetni a nőszeméllyel. az ilyenekre egyszer kell jól rádörrenni, máris visszavesz a pofájából. és kül. is, mit képzel, hogy igazolatlant ír be nektek gyógytesiseknek? ezt nem ő dönti el...

mindenképpen lépj!

2009. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Na figyelj: az elmúlt órákon (kb. 4) nem kellett résztvennem, mert matekversenyre készültem a tanárommal. Egyik nap viszont elmaradt, mert a tanár igazgatóhelyettes is, és vmi fontos ügye volt. Odamentem a tesi tanárhoz, és mondtam neki, hogy ugyan nem lesz felkészítő, de mégsem jövünk órára, ugyanis nem hoztunk cuccot. Erre tisztára felháborodott, hogy és ki fogja igazolni?! majd a matektanár?! Komolyan már... pofám leszakad. A tanár tényleg egy fiatal kiscsaj, ráadásul eléggé kezdő. Ha becsöngetés után 1mp-cel nem vagyunk csendben 30 kör futás... Különben meg hiába tennék bármit is, az igazgató majd beleszól, és akkor újra én leszek lecsxszve, hogy miért nem mondtam, elengedett volna...


Mindig neki van iagaz -.-'

2009. febr. 22. 11:02
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

Akkor sem hagyhatod magad! nehogy hagyd már, hogy egy ilyen kis senki, feltehetően kisebbségi komplexussal küzdő (erre utal egyértelműen, hogy flörtöl a fiúkkal-egészséges személyiségű, felnőtt tanárnő ilyet nem tesz) rib@nc terrorizáljon! én a helyedben határozottan és nyugodtan megmondanám neki, hogy amennyiben továbbra is kényszerít téged (titeket gyógytesis tanulókat) a hagyományos órán való résztvételre, kénytelen leszel lépéseket tenni. állj a sarkadra. ha kell írd meg a helyi lapba, mik zajlanak ott! kérj segítséget az igazgatótól. ez tarthatatlan állapot. ha ezeket megteszed, hidd el be fog szarni, és visszavesz magából.

de ehhez lépned kell. és a szüleidnek is el kell magyarázni, mi a helyzet. én kikészíteném a nőcit, és nem válogatnék a módszerekben. ha kell, fellázítanám az osztályt, hogy ne csináljunk semmit órán, azaz sztrájkoljunk egyet. nyugi, ha attól félsz, hogy megbuktat, az bajosan tehené meg.

2009. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hihetetlen! ennyire elfogathatatlan a véleményem? Kitűnő tanuló vagyok, erre anyám azt mondta, hogy próbálkoznom kell! most mihez kezdjek? Nem merek ráállni, és kész! Soha nem vagyok pimasz a tanárokkal, még botrányt sem csinálok... Nem tudom megcsinálni!
2009. febr. 22. 11:20
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

FIGYELJ. Édesanyám tanár, és a következőt mondta: a szüleidnek hivatalos levelet kell írnia az igazgatónak, amelyben kifejtik a problémádat a tesitanárnővel szemben. nos, erre az igazgatónak 15 munkanapon belül érdemi lépéseket kell tennie az ügy érdekében, és a szülőnek válaszolnia kell. amennyiben nem történtek lépesek az ügy érdekében, vagy az nem kielégítő, akkor a szüleid a településed/kerületed illetékes jegyzőjénél panaszt tehetnek. az azért ciki a sulinak, mert ilyenkor konkrétan a jegyzőtől kap felszólító levelet az ügy kivizsgálására. ez meg óriási égés az iskolának.

tehát a szüleidnek kell szólnod mindenképpen, vagy ha ők ennyire fafejűek, hogy nem értik meg, hogy az egészséged forog kockán, akkor a Diák Önkormányzattal kell megíratnod a hivatalos levelet. ha végképp nem történik semmi, akkor az Oktatási Ombudsmanhoz fordulhatsz( neten megtalálod a címét). neki hivatalból kutya kötelessége foglalkozni veled. fontos tehát tudnod, hogy nem vagy magadra hagyatva.

a kis rib@nc meg tényleg egy kis sz@r senki, ne félj tőle. vszeg kínkeservvel elvégezte levelezőn a TF-t, és most itt próbál nálatok keménykedni. szánalom.

sok sikert!!

2009. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!