Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én félek a gólyatábortól...

Csak én félek a gólyatábortól ezért (egyetem)?

Figyelt kérdés
Mármint attól, hogy nem ismerek senkit. Még nem tudom, hogy megyek-e amúgy. Félek, hogy elveszettnek fogom érezni magam majd egyedül, de esküszöm szorongok néha. Pedig barátkozós vagyok, csak minden új lesz, nem ismerek ott semmit és senkit. Ugye más is van így, aki egyedül menne és kb így van?
2011. aug. 9. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg nem vagy egyedül én is nagyon parázok, szintén nem ismerek senkit!

úgy vagyok vele akár akarok, akár nem, MUSZÁJ elmenni gólyatáborba!

inkább ott ismerkedjek, mint első nap az iskolában...

a másik sokan mondják azt hogy szar a gólyatábor, így meg úgy szívatnak... de hát ezt ki kell próbálni, kipróbáljuk és utána eltudjuk mondani hogy szar volt e vagy sem! :) szóval tapasztalatszerzésnek nem rossz:)

meg hallottam ha nagyon durva feladatot adnak és nem akarod, nem is kell bevállalni! én is félek nyugi, de túléljük! :)

2011. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi sorstárs! :)


Elég esetlennek tűnik a kérdés, pedig sokszor mentem át ilyen dolgokon, hogy egyedül új környezetben, meg minden de... na. Egy kis para még mindig fenn áll ilyenkor. :)

2011. aug. 9. 22:38
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Egy kicsit én is parázok, pedig már 65 csoporttársamat ismerem, mivel csináltunk face-n egy csoportot. Én inkább attól félek, h nem bírom majd szusszal a bulizást/ivást stb, mivel lány vagyok, és korlátolt az alkohol befogadó képességem:D
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

ebből levonhatjátok milyen egy gólyatábor:

http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU

2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

újra az első. hát igen én is lány vagyok ettől tartok legjobban, hogy már első nap mindenki részeg lesz... akkor mi lesz majd a többi nap?

és nekem nem kell sok pia ahhoz hogy berúúúgjak :$ :$

parázni fogunk elhiszed?:P még sztem a gt-ben is:D majd sztem akkor nyugszunk majd meg mikor már találtunk egy két jó barátot és nem szívatnak annyira :)

2011. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, ne menj el. Én is kihagytam, nem igazán bánkódtam miatta. Ismerkedni később is lehet.
2011. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt hiszem lesz mire rágyúrni. ;)
2011. aug. 9. 22:45
 8/24 A kérdező kommentje:
Igenigen, ez is igaz.. Most olyan vegyes érzelmekkel vagyok, majd eldől mi lesz.
2011. aug. 9. 22:50
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég pár pohárnyi tömény és jól érzem magam, viszont nem akarok holt részeg lenni 1. mert van, h 3 napig is másnapos vagyok 2. meg minvel minden nap buli van, részt akarok midnenbe venni, és nem akarok ezért kimaradni, mert épp pihengetek xD
2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én most újrafelvételiztem, előző sulimnál nem mentem gt-be - másik táborban voltam pont akkor - és hidd el sokkal rosszabb évkezdéskor senkit és semmit se ismerni... :)


Nekem gólyatáborról vegyeseket meséltek, főleg azt hogy ivás és szex töménytelen mennyiségben. Hát nem tudom. XD Idén megyek, kíváncsi vagyok milyen lesz, de csak pár nap, engem szivatni nem lehet, ha nem akarom, szóval majd kiderül... XD Azért be vagyok szarva rendesen, mert egyáltalán nem vagyok partiarc.

20L

2011. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!