Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam 6-ba matekból, és...

Cornett kérdése:

Megbuktam 6-ba matekból, és nem tudom milyen a pótvizsga! És félek előre, hogy milesz! Hanyasnak kell lennie, hogy át engedjenek? És mik lesznek a feladatok?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna segíteni annak hálás vagyok!
2011. júl. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettessel átengednek. A feladatok az éves tananyagból lesznek.
2011. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végignézed a füzetedet és szépen megoldogatod a feladatokat. Sőt, a tankönyvet is elő lehet venni és azt átnézni.

A hatodikos anyagban még biztosan tudnak segíteni a szüleid is.

2011. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy hatodikost korrepetáltam szintén matekból pótvizsgára, de csak pár alkalomkor, mert utána találtam helyettem egy hivatásos tanárt. Mértékegység átváltások voltak a könyvében, meg törtek, tizedestörtek, meg geometria, tudni kell párhuzamost szerkeszteni, a szögeket, stb.


És most jól figyelj. Mindig csináld meg a matek házidat. Én se csináltam meg, csesztem az egészre, tizedikben majdnem megbuktam, de végül ráálltam a házikra. 12. év végén ötös lettem matekból, érettségim pedig négyes lett. És most egy matekos szakra megyek, teszek mások véleményére, hogy "ilyen matekkal nem kéne", amíg nem bukok ki, hanem vért izzadva is megcsinálom, addig fogom csinálni!!!!!


Mondom neked is, hogy érdemes rágyúrni a matekra, mert meg fogod köszönni. Csomó szakma, szak, ami ér valamit, a matekra épül.

2011. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kĂśszi ezzel sokat segitettetek ! :)
2011. júl. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!